Influencer Live Poznań 2019 - relacja

W ubiegłym roku na konferencję Poznań Blog Conference zdecydowałam się pojechać w ostatniej chwili. Co zaowocowało nocna jazdą do Poznania. Poznań Blog Conference od tego roku nazywa się  Influencer live Poznań.  Nowa nazwa ale konferencja dalej taka sama :) W tym roku przyjechałam odpowiednio wcześnie. Aby zdążyć wypocząć przed dwoma intensywnymi dniami. Dwoma intensywnymi dniami napakowanymi po brzegi merytoryczną wiedzą, Nawet ulewny deszcz nas nie wystraszył.




W  drugi weekend maja spotkaliśmy się w Poznaniu w hali Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym roku ponownie brałam udział w dwóch dniach konferencji. W tym roku organizatorzy bardzo się postarali i przyciągnęli masę twórców, najlepiej by było aby można się było rozdwoić czy roztroić. Tyle się działo.







Podczas dwóch dni mogliśmy posłuchać wykładu Oli Budzyńskiej, czyli Pani Swojego czasu, Michała Szafrańskiego autora bloga jak oszczędzać pieniądze, Janiny Bak czy króla polskiej blogosfery Jasona Hunta i oczywiście wiele, wiele innych. Ten ostatni dał świetny wykład. Jak zawsze zresztą mówiąc nam m.in ,że wiele możemy osiągnąć wystarczy tylko chcieć.











Wiele tez działo się poza wykładami i warsztatami. Również liczne firmy, które na swoich stoiskach przygotowały różne konkursy i niespodzianki dla nas. I tak wzięłam udział między innymi w metamorfozie na stoisku marki Celbres Stoisko to wyróżniało się przede wszystkim pięknymi kwiatami z papieru. Na owym stoisku pani stylistka zawiązała mi najpierw chustę, a później zrobiła mi piękny makijaż i dała kolczyki, które pięknie dopełniły całości. I powiem wam że musiałam się poświecić i przebić sobie jedno ucho, bo już niestety zdążyło mi zarosnąć, ale warto było.












Influencer Life Poznan to festiwal na który warto pojechać, Przyjechałam z tego spotkania z zapasem energii i ,motywacji na najbliższe miesiące. Mam nadzieje,że zapał mi szybko nie minie. Postanowiłam działać i to od razu! Własnie kupiłam domenę na mój drugi blog mamawczesniaka.pl Ten blog chciałam już otworzyć dobre kilka lat temu. Z racji że mój syn jest wcześniakiem tematyka wcześniactwa jest mi bardzo bliska. Ale zawsze było coś... Mam nadzieje, że ruszę w miarę szybko z nowym blogiem.



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!