LOOKFANTASTIC URBAN BEAUTY- maj 2019

W tym miesiącu nie było niespodzianki, bo marka na kilka dni przed startem wysyłki pudelek ujawniła zwartość. Pudełko otrzymałam w pierwszym tygodniu maja, ale dopiero teraz znalazłam chwilę, aby napisać o moim pudełku. Tym razem motyw przewodni to URBAN BEAUTY- czyli miejskie piękno.W opakowaniu znalazłam poza standardowym dodatkiem w postaci brytyjskiej wersji magazynu ELLE 5 produktów. Dwa pełnowymiarowe i 3 próbki.


  • Polaar Northern Light Cream
krem rozjaśniający do twarzy z witamina C,  • Mellow Gel Lip Pencil - żelowa kredka do ust

Kolor Aria, typowy nudziak :) Ma być długotrwała i szybkoschnąca. Sprawdziłam faktycznie jest :) We wszystkich pudełkach znalazł się ten sam kolor.   • Wella Professionals Invigo Nutri-Enrich Deep Nourishing Mask -

maska używana przez fryzjerów. Pojemność 30 ml. Znając życie pewnie starczy mi na jeden raz. To wiele na jej temat pewnie nie powiem.
  • Avant Skincare 8 hours Anti-Oxidising and Retextruring hyaluronic facial serum
Serum opakowanie pełnowartościowe 30 ml. Serum (co prawda w innym opakowaniu) na stronie Lookfatastic jest w zawrotnej cenie około 460 złotych.

  • Minetan 3 in 1 gradual tan lotion 30 ml
Serum do budowania opalenizny. Unikam samoopalaczy i innych produktów. Więc ten samoopalacz pójdzie dalej w świat.

  • Skinchemists Rose Illuminating glow hydrogel eye pads- płatki pod oczy 1 para
. Pełnowymiarowy produkt składa się z 5 par. Płatki mają za zadanie przeciwdziałają wiotczeniu skóry i mają podnosić skórę pod oczami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!