TOREBKI MICHAEL KORS W LIDLU OD 13 MAJA 2019

Torebki polskiej marki Wittchen pojawiły się kilka lat temu w sprzedaży w Lidlu.  Trzeba za nie było wtedy zapłacić ułamek tego ile w sklepie markowym. Zbudziło to liczne kontrowersje. Co by nie mówić akcja ta ciągle cieszy się powodzeniem, a torebki dobrze sprzedają się zarówno w sklepie formowych, jak i podczas promocji w Lidlu.  W tym  roku LIDL wprowadza nie lada gratkę dla fanek amerykańskiego projektanta Michaela Korsa. Bowiem od 13 maja będzie można zakupić torebki MICHAEL KORS w sklepie online LIDLA.
Bitwy w Lidlu o torebki Michael Kors ? 
Tym razem ich nie będzie. Bitwy w sklepach zbudzają zawsze bardzo dużo emocji. Z ludzi wychodzi pierwotny instynkt walki... Tym razem wszyscy fani takich zachowań będą zawiedzeni... bo torebki Michael Kors będą sprzedawane tylko online.

Koszt torebki w Lidlu to 799. Standardowa cena w salonie to 1000-1500 złotych. Trzeba przyznać, że to bardzo dobra cena. Zwłaszcza, że za podobną kwotę można kupić podróbkę, inaczej zwaną repliką. Dlatego w tej cenie oryginał bardzo się opłaca. A wiadomo, że Lidl nie może handlować podróbkami. Ciekawi mnie jakoś torebek. Ale pamiętacie przy zakupie na odległość, gdy jakaś torebka nie spełni waszych oczekiwań , będzie miała skazy itd to możecie ją bez problemu odesłać.


Jakie modele będą dostępne w sprzedaży ? 


W zapowiedzi promocji mamy pokazane cztery przykładowe modele. W niemieckim Lidlu tych modeli było kilkanaście. Więc podejrzewam, że u nas będzie podobnie.

Te modele są dostępne na stronie niemieckiego LIDLA.

polska Niemcy

polska Niemcy

Polska Niemcy onlineCzy warto kupić torebkę ? 


Ja nie planuje zakupu nowej torebki Michael Kors w Lidlu. Sama mam jeden model JEST SET CROSSBODY w kolorze czarnym. (Planuje wpis jak odróżnić podróbkę od oryginału ) Model ten kupiłam w salonie zaspakajając moją zachciewajkę.  Cena w Lidlu choć jest dobra, to w podobnej cenie, a nawet taniej można kupić taką torebkę np na Zalando czy w autoryzowanych butikach. 799 to sporo kwota, ale wyobraźcie sobie, że są tacy, którzy za takie pieniądze są w stanie kupić podróbkę... Pozostawiam to bez komentarza. Może się komuś nie podobać taka akcja w Lidlu, ale wiadomo, że Lidl na pewno nie będzie sprzedawać podróbek.
Są to torebki wykonane ze skóry Saffiano. Skóra ta jest praktycznie nie do zdarcia. Sama mam kilka torebek z Wittchena wykonane z tej skóry i wierzcie mi przetrwały bardzo dużo. Nawet atak pazurów kota...


Planujecie zakup torebki Michael Kors w Lidlu? Co sądzicie o światowym markach sprzedawanych w dyskontach ? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!