Nowości drogerii Natura - podkład KOBO Matte Cover

Pora na ostatni produkt z cyklu nowości drogerii Natura. Tym razem przedstawię Wam jeden produkt. Będzie to podkład matujący marki Kobo. Kobo to marka, którą znam od lat i bardzo lubię. Szczególnie słynny bronzer o odcieniu Sahara Sand. Bronzer ten jest póki co jednym z moich ulubionych bronzerów i obecnie zużywam jego trzecie opakowanie. Ale nie o bronzerze chciałam dzisiaj napisać. Dzisiaj skupię się na podkładzie matującym. To dla mnie kompletna nowość. Nie miałam jeszcze podkładu tej marki, więc przed przystąpieniem do testów byłam podwójnie ciekawa :)


fluid
Podkład KOBO Matte Cover 


fluid


Kryjący podkład nowej generacji regulujący wydzielanie sebum 

Podkład dostajemy w eleganckim szklanym opakowaniu z pompką. Opakowanie jest poręczne, można otworzyć jedną ręką. Do testów dostałam odcień 903 Golden Beige, który jest dla mnie za ciemny. Marka w swojej ofercie ma jeszcze trzy odcienie. Dwa jaśniejsze: 901 Fair i 902 Nude
i odcień 904 Carmel Beige, który jest najciemniejszy z całej gamy kolorów.

903 Beige sand fluidOdcień 903, który otrzymałam do testów jest dla mnie zdecydowanie za ciemny. Odcień zmienia się w złoty odcień brązu. Kto zdążył się już ładnie opalić w tym roku, to dla niego ten kolor będzie w sam raz. Podkład ma lejącą formułę z olejkiem arganowym w składzie. Dlatego trzeba nim wstrząsnąć przed użyciem. Formuła podkładu jest lekka, ma nie tłustą konsystencje. Podkład nakładałam, jak zwykle zmoczoną gąbeczką. Ładnie się aplikuje na skórę i w nią wtapia. Dobrze kryje przebarwienia i inne niedoskonałości. Po chwili delikatnie zastyga, tworząc na skórze delikatny zdrowy mat. Nie taki mocny,że aż po oczach czasami bije, a taki zdrowy lekko satynowy mat. Dając tym samym    naturalne wykończenie.


903 Beige golden fluid


Gdyby nie kolor to byłby to bardzo dobry podkład. Jeżeli chodzi o trwałość to przypudrowany utrzymuje się mat na dość długo. Na mojej tłustej cerze jest to dobre kilka godzin. W trakcie ściągania nadmiaru sebum z twarzy bibułką matującą podkład nie ściera się.  Jestem naprawdę mile zaskoczona trwałością podkładu :)  Szkoda tylko, że marka ma w ofercie tylko cztery odcienie. Mam nadzieje, że niedługo to się zmieni i marka Kobo niedługo poszerzy swoja ofertę o kolejne odcienie.


swatch 903 Golden beige
Po lewej stronie świeży swatch, po prawej zaschnięty. Kupując zwróćcie uwagę na zabezpieczenie opakowania. Nie otwierany podkład w tej części, gdzie jest naklejka z kodem kreskowym ma nie przerwany pasek foli. Podkład Kobo Matte Cover dostaniecie w sieci drogerii Natura.


fluid golden beige 903

golden beige 903 fluid

Znacie  podkład KOBO ? Jaki jest Wasz ulubiony podkład ? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © granivera.com , Blogger