Collalloc- bioaktywny kolagen morski- zaczynam 3-miesięczną kuracje

    Przede mną trzymiesięczna kuracja z bioaktywnym kolagenem morskim marki collalloc. Collalloc bioaktywny kolagen morski zawiera trzy najważniejsze typy naturalnego kolagenu,  który jest niezbędny do regeneracji i odbudowy komórek skóry, włosów, ścięgna, chrząstki, kości i mięśni.
Kolagen to jeden z tych produktów, które chwalą nie mal wszyscy. Nic dziwnego skoro kolagen stanowi 30% całkowitej masy ludzkiego białka i do 75% skóry. Jest wszechobecny wszędzie, zarówno w medycynie, jak i kosmetologii.  Do mnie zawitał w formie saszetek, w której znajdują się proszek do rozpuszczenia w wodzie. 
collalloc-bioaktywny-kolagen-morski-opinie


Collalloc- Bioaktywny kolagen morski w proszku
Collalloc to produkt czeski. Marka właśnie zaczęła wchodzić na polski rynek. Kolagen stanowi 30% całkowitej masy ludzkiego białka i do 75% skóry.


Kolagen jest szczególnie dobrze przyswajalny i można go wykorzystać w maksymalnym stopniu. Bioaktywność kolagenu wspomaga wchłanianie i zwiększa jego efekty. Jego bioaktywność polega na tym, że organizm wykorzystuje bioaktywny kollagen i kieruje go w najbardziej problematyczne miejsca.

collalloc-kolagen-morski


Kolagen działa na:

  •  Poprawia skórę, zmniejsza rozstępy, cellulitis
  •  Wzmacnia włosy, paznokcie, zęby
  •  Rozjaśnia plamy pigmentowe
  •  Zmniejsza bóle stawów
  •  Poprawia elastyczność z więzadeł i ścięgien
  •  Przyspiesza regenerację po wysiłku
  •  Chroni przewód pokarmowy
  •  Wspomaga w dietach i detoksie
  •  Wzmacnia ogólną odporność

Sposób użycia Collaloc:

Zawartość opakowania rozpuścić 2 dl wody albo innego napoju np. sok, mleko, smoothie

w przeliczeniu 2 dl to 200 ml wody. 
Jako że nie każdemu może smakować czysty kolagen. Smak, jak dla mnie taki sobie.
Dlatego świetnym rozwiązaniem są koktajle śniadaniowe. Na stronie collalloc znalazłam kilka przepisów. np. taki 3 łyżki kaszy jaglanej, szklanka truskawek, łyżka miodu, sok z 1/4 cytryny, banan, szklanka mleka i kolagen. Tak smakuje o wiele lepiej :)Kolagen Collalloc zawiera 3300 mg czystego kolagenu morskiego. Jest to dzienna dawka, odpowiednia do osiągnięcia wyników w krótkim czasie i umożliwia długotrwałe stosowanie.
Producent obiecuje bardzo wiele. Ja także wysoko postawiłam sobie poprzeczkę. Oczywiście nie liczę na to,że cudem zniknie mi od razu lwia zmarszczka. Liczę jednak na to, że stosując ten kolagen poprawi się stan mojej skóry, jak i włosów i paznokci. Za jakieś trzy miesiące wrócę z moją opinią. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!