Joanna ultra color- różowe odcienie blond

Szampon z serii różowe odcienie blond wypatrzyłam na półce w Rossmannie. Szukałam czegoś zupełnie innego, a znalazłam różowy szampon. Ten szampon to fajna alternatywa dla słynnego fioletowego szamponu, który marka Joanna ma również w swojej ofercie. Dość długo marzyła mi się delikatna metamorfoza. Chciałam mieć różowe włosy. Chciałam, aby kolor był delikatny- najlepiej bladoróżowy. Płukanki odpadały, bo dają zbyt mocny efekt. Zresztą u mnie kolor różowy nie łapie np. siwizny. Co po wysuszeniu włosów wygląda, jakby miała duży odrost. Co nie wygląda estetycznie. Dlatego z dużą ciekawością przystąpiłam do testów różowego szamponu. Chyba pierwszy raz kupiłam szampon i od razu go użyłam. To tak, jak za starych czasów, gdy kupowałam szampon dopiero wtedy, gdy mi się skończył. Tak byłam ciekawa efektu.

szampon-różowy


Szampon Joanna ultra color- różowe odcienie blond 

Szampon ma nadać włosom różowy odcień blond i eliminować żółtawy odcień. Szampon zawiera składniki aktywne działające zarówno ochronnie, jak i pielęgnacyjne na włosy. Opakowanie jest poręczne. Jest takie same, jak siostrzany fioletowy szampon. Opakowanie różni tylko różowa nakrętka. Szampon pachnie przyjemnie, a jego kolor to ciemny i intensywny czerwony.

Skład


różowy-szampon-skład

Jaki efekt na włosach daje Joanna ultra color - różowe odcienie blond? Jak używać różowy szampon ? 


Najbardziej podoba mi efekt, jaki daje na włosach. Taki przyjemny odcień bladego różu. Nie za mocny, nie za czerwony czy za różowy. Tak w sam raz. Zwykle trzymam szampon na włosach około minuty. Taki efekt najbardziej mi się podoba. Gdybym potrzymała dłużej efekt byłby trochę mocniejszy.  Sam efekt różowych włosów utrzymuje się do mycia. Co do koloru to wszystko pewnie zależy jakie mamy włosy, czy są rozjaśniane, czy mamy naturalny blond czy są siwe.

Ja mam włosy rozjaśniane ze sporą siwizną, zwłaszcza na czubku głowy. Szampon nadaje taki lekki, piękny odcień beżu z połyskiem różu. Uwielbiam ten efekt. Jest przepiękny. Sam efekt utrzymuje się do mycia. Gdy zmokniemy nie wpływa to kolor. Na pewno kolor nam się się nie zmyje w trakcie deszczu. Szampon ultra color- różowe odcienie blond idealnie nada się do włosów siwych, wyblakłych lub gdy blond jest za żółty.

różowy-szampon

Szampon można używać solo, albo używać jako podstawowy szampon. Bardzo polubiłam się z tym szamponem i na pewno kupię jeszcze nie jedną butelkę tego szamponu. Musze koniecznie się wybrać do sklepu fryzjerskiego w poszukiwaniu, czy nie mają może tego szamponu w większej wersji. Może znajdę ten kosmetyk w wersji różowy szampon joanna professional. Małe opakowanie jest zupełnie nieekonomiczne.


Taki jest efekt szamponu Joanna na moich włosach:

różowy-szampon-do-włosów-efekt-na-włosach Lubicie takie koloryzujące szampony? 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!