Joanna ultra color- różowe odcienie blond

Szampon z serii różowe odcienie blond wypatrzyłam na półce w Rossmannie. Szukałam czegoś zupełnie innego, a znalazłam różowy szampon. Ten szampon to fajna alternatywa dla słynnego fioletowego szamponu, który marka Joanna ma również w swojej ofercie. Dość długo marzyła mi się delikatna metamorfoza. Chciałam mieć różowe włosy. Chciałam, aby kolor był delikatny- najlepiej bladoróżowy. Płukanki odpadały, bo dają zbyt mocny efekt. Zresztą u mnie płukanki dobrze nie łapią np. siwizny. Co wygląda, tak jakbym miała duży odrost. Nie wygląda to estetycznie. Dlatego z dużą ciekawością przystąpiłam do testów różowego szamponu. Chyba pierwszy raz kupiłam szampon i od razu go użyłam. To tak, jak za starych czasów, gdy kupowałam szampon dopiero wtedy, gdy mi się skończył. Tak byłam ciekawa efektu.

szampon-różowy


Szampon Joanna ultra color- różowe odcienie blond Szampon ma nadać włosom różowy odcień blond i eliminować żółtawy odcień. Szampon zawiera składniki aktywne działające zarówno ochronnie, jak i pielęgnacyjne na włosy. Opakowanie jest poręczne. Jest takie same, jak siostrzany fioletowy szampon. Opakowanie różni tylko różowa nakrętka. Szampon pachnie przyjemnie, a jego kolor to ciemny i intensywny czerwony.

Skład


różowy-szampon-skład

Jaki efekt na włosach daje Joanna ultra color - różowe odcienie blond? Jak używać różowego szamponu ? 

Szampon ultra color- różowe odcienie blond idealnie nada się do włosów siwych, wyblakłych lub gdy blond jest za żółty albo gdy chcemy odświeżyć kolor naszych włosów. Bardzo podoba mi efekt, jaki szampon daje na włosach. Po zastosowaniu tego szamponu odcień moich włosów zmienił  się na beżowy. W słońcu jest to przyjemny odcień bladego różu. Nie za mocny, nie za czerwony czy nie za różowy. Jak dla mnie to kolor ideał.  

Zwykle trzymam szampon na włosach około minuty. Tyle czasu wystarczy, aby uzyskać efekt, jaki najbardziej mi się podoba. Gdybym potrzymała dłużej efekt byłby trochę mocniejszy. Uzyskany w ten sposób odcień różowych włosów utrzymuje się do kolejnego mycia.  Co do koloru, jaki uzyskamy po użyciu tego szamponu to zależy jakiego koloru są nasze włosy, czy są rozjaśniane, czy mamy naturalny blond czy są siwe.

Mam włosy rozjaśniane ze sporą siwizną, zwłaszcza na czubku głowy. Szampon nadaje taki lekki, piękny odcień beżu z połyskiem różu. Uwielbiam ten efekt. Jest przepiękny. Sam efekt utrzymuje się do mycia. Gdy zmokniemy, kolor nam nie się nie zmyje.różowy-szampon

Szampon można używać solo, albo używać jako podstawowy szampon. Bardzo polubiłam się z tym szamponem i na pewno kupię jeszcze nie jedną butelkę. Musze koniecznie się wybrać do sklepu fryzjerskiego w poszukiwaniu, czy nie mają może tego szamponu w większej wersji. Może znajdę ten kosmetyk z serii joanna professional. Małe opakowanie jest dla mnie zupełnie nieekonomiczne.


Poniżej efekt różowego szamponu Joanna na moich włosach. Zdjęcie zostało zrobione w słońcu. 

różowy-szampon-do-włosów-efekt-na-włosach Lubicie takie koloryzujące szampony? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!