Ken Honda Happy Money- Japoński sekret przyciągania prawdziwego bogactwa

Happy Money, Japoński sekret przyciągania prawdziwego bogactwa to jeden z tych rodzajów poradników, które ludzie lubią czytać najbardziej. Któż z nas nie chciałby poznać sekretu prawdziwego bogactwa? Zdobywanie i zatrzymywanie pieniędzy to jedna z tych mocy, które każdy z nas chciałby poznać. Któż nie chce być bogaty? Osiągnąć stabilność finansową i nie martwić się co będzie jutro?  W tych klimatach jest książką Kena Holdy. Znajdziecie, tutaj odpowiedz na pytania: Jak rozsądnie gospodarować pieniędzmi? Jak zdobyć ich więcej bez szkody dla siebie? Co zrobić, aby wieść szczęśliwe, satysfakcjonujące, dostanie i pełne sensu życie? I czy osiągniecie spokoju, jest możliwe?

poradnik--japoński-sekret-przyciągania-prawdziwego-bogactwa


Ken Holda -  Happy Money,  Japoński sekret przyciągania prawdziwego bogactwa 

To pierwsza książka japońskiego milionera, która zostanie wydana w Polsce. Premiera odbędzie się już 15 stycznia. Tak jak magia sprzątania. Marie Kondo zrewolucjonizowała nasze podejście do do przestrzeni, tak Happy Money ma szanse zmienić nasz stosunek do pieniędzy.
 Autor uczynił szczęśliwszym blisko 8 milionów ludziki- tyle egzemplarzy swoich książek sprzedał Ken Holda. Jest najlepiej sprzedającym się w Japonii autorem z dziedziny rozwoju osobistego. 

Ken-Holda
Autor w wieku 29 lat był już multimilionerem. Po ukończeniu renomowanej uczelni szybko stał się specjalistą finansowym i właścicielem kilku świetnie prosperujących biznesów z tej dziedziny. Osiągnięty sukces pozwolił mu na rezygnacje z pracy i zajęcie się wychowywaniem córki. Wtedy też napisał esej, w którym zamierzał podzielić się wszystkim czego dowiedział się na temat zarabiania pieniędzy i życia w dostatku. Rewolucyjną metodę. jaką odkrył opisał początkowo na 26 stronach i wydał w formie broszury drukowanej w domu.
Książka Kena Holdy odmieni twoje życie i finanse Autor książki zadaje cztery pytania potencjalnemu czytelnikowi. 


 • Jak radzić sobie z pieniędzmi ? Jak nimi rozsądnie gospodarować?
 • Jak zdobyć więcej pieniędzy bez szkody dla siebie ? 
 • Czy zaznanie spokoju w życiu jest możliwe ?
 • Co zrobić, aby wieść szczęśliwe, satysfakcjonujące, dostanie i pełne sensu życie? 

 japonski-sekret-przyciągania-prawdziwego-bogactwa
Jeżeli chcecie chociaż na jedno pytanie poznać odpowiedz to ta książka jest dla Was. Happy Money to poradnik. Czyta się go bardzo szybko. Dla wprawnych w czytaniu to lektura na jeden wieczór. Ja pochłonęłam książkę błyskawicznie. Bardzo mnie ciekawiło, jaki sposób myślenia chce nam przekazać autor. I czy faktycznie będzie wow, to coś nowego. I czy faktycznie nigdy nie myślałam w ten sposób. I powiem Wam było jeden wielkie i Wow i faktycznie, jak tak nigdy nie myślałam w ten sposób.

Możecie być pewnym, że czytając tę książkę, zmieni się Wam sposób myślenia. Mój sposób myślenia już się zmienił. Teraz czekam na efekty. Premiera książki 15 stycznia 


Za egzemplarz książki dziękuje wydawnictwu Buchmann 


4 komentarze:

 1. całkiemm ciekawie się zapowiada, mogłabym ją sobie przeczytać :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że jeśli ktoś nie ma ręki do pieniędzy to nic mu nie pomoże, nawet taki poradnik.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno prędzej, czy później sięgnę po tę pozycję.
  Pozdrawiam!^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie lubię poradników. A w takie to już zupełnie wcale nie wierzę :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!