Czy da się skutecznie wybielić zęby w domu?, Wybielanie nakładkowe z expert 38 Dr Martin Schwarz

    Uśmiech i można zdobywać świat! Nie mam prostych zębów. To pozostałość po leczeniu w szkole. Uraz był dla mnie tak duży, że to było nierealne, aby ktoś mnie zaciągnął na fotel dentysty w szkole, albo później gdziekolwiek indziej. Z czasem choć nie było mi łatwo, wróciłam do dentysty. Prywatnie, pod pełnym znieczuleniem, leczyłam ząb po ząbku.  Nie było mi łatwo. Do tej pory stojąc przed gabinetem, czuje się tak jak przed najgorszym egzaminem. Stres swoje robi. Chociaż wiem, że teraz znieczulenie już nie boli to gdy mogę unikam dentysty. Tak jak np. wybielać zęby wolę w domu, niż iść do dentysty. Uwielbiam się szeroko uśmiechać. To moja tajna broń, tym zarażam ludzi.  Pewnie wiecie o tym, że osoby uśmiechające się są odbierane pozytywnie. Uśmiech otwiera wiele drzwi, dlatego dbam o to aby mój uśmiech był przede wszystkim szczery, ale i biały. Nie tak przesadnie biały, że aż razi po oczach, nie oto chodzi. Bardziej chodzi mi, aby ta biel była widoczna. A tak swoją drogą krzywe zęby nie znaczą przecież, że zęby nie mogą być białe. 

Dr. Martin Schwarz efektyCzy da się skutecznie wybielić zęby w domu? Wybielanie nakładkowe z expert 38% Dr Martin Schwarz To pytanie zadaje sobie nie jedna osoba. Najbezpieczniej, ale przez to i nie tanio jest wybielić zęby w gabinecie dentystycznym. Alternatywą jest wybielanie zębów w domu, za pomocą dostępnych na rynku środków do wybielania, jak np. pasty wybielające, paski,żele, lakiery czy pisaki od koloru do wyboru.  . Rynek jest zalany tymi produktami. Warto wybrać, produkty ze sprawdzonych źródeł, atestowane i z certyfikatami. Nie kupować podejrzanie tanich produktów do wybielania dostępnych na popularnym chińskim serwisie. Takimi środkami można sobie tylko zrobić krzywdę - zęby mogą stać się bardziej podatne na kruszenie, próchnicę czy powstanie przebarwień. Pomijając fakt, że nie wiemy co jest w środku. Takie wybielanie może nas dużo kosztować,  gdy po takim nieroztropnym wybielaniu uszkodzimy szkliwo i zęby, mówiąc ogólnikowo zaczną się sypać... 

 

Moje zęby są z natury białe, nie pije kawy i nie palę nikotyny. To procentuje. Nie są jednak idealnie białe. To nie to co bym chciała. Zwykła pasta wybielająca nie daje sobie rady z moimi zębami. Dlatego postanowiłam poszukać czegoś mocniejszego, a zarazem bezpiecznego. I tak trafiłam na zestaw do domowego wybielania zębów Expert 38% marki Dr. Martin Shwarz. Preparat ten testowałam przez ostatnie dwa tygodnie. Używanie żelu jest banalnie proste. Używa się go w duecie z nakładkami, które umieszczamy na zębach wraz z zaaplikowanym żelem. Dodatkowo przed przystąpieniem do wybielania zębów metodą nakładową warto użyć żelu antybakteryjnego Bioscaling, którym czyścimy zęby.O marce Dr Martin SchwarzDr. Martin Schwarz to niemiecka marka produktów do pielęgnacji jamy ustnej i zębów. Wiara w prawdziwe piękno zaczyna się od zdrowego i białego uśmiechu. To dlatego marka włożyła wiele wysiłku w stworzenie portfolio innowacyjnych i skutecznych produktów, które umożliwiają utrzymanie zarówno zdrowego, jak i pięknego i białego uśmiechu. W ofercie marki znajduje się szereg produktów z kategorii oral care_ jak żele do wybielania zębów, zele antybakteryjne do zębów, pasty czy akcesoria do pielęgnacji zębów. Produkty marki są zarejstrowane w CPNP - w Cosmetic Products Notification Portal (CPNP) w Brukseli na podstawie raportu bezpieczeństwa produktu kosmetycznego. Procedura rejestracji wymaga badań klinicznych. Dr. Martin Schwarz HOME COMFORT+ jest bezpiecznym produktem o natychmiastowym działaniu. Nie zawiera nadtlenku wodoru. Badania wykazały bezpieczeństwo użytkowania oraz całkowity brak zwiększonej wrażliwości zębów po zabiegu wybielania preparatem Dr. Martin Schwarz HOME COMFORT+.Profesjonalne wybielanie zębów metodą nakładkową w domu - krok po kroku, na czym polega, jak wygląda wybielanie 


Preparat Dr. Martin Schwarz EXPERT 38% jest żelem o intensywnych właściwościach wybielających, zapewniającym rezultaty porównywalne z uzyskiwanymi podczas zabiegów wybielania lampą w specjalistycznych gabinetach stomatologicznych. Formuła preparatu pozwala na przeprowadzenie krótkiego (około 30 – minutowego) cyklu wybielania zębów za pomocą metody nakładkowej. Rozjaśnianie barwy zębów należy przeprowadzać zgodnie z zaleceniami stomatologa lub specjalisty podczas wizyty w specjalistycznym gabinecie dentystycznym.

Formuła żelu Dr. Martin Schwarz EXPERT 38% zawiera precyzyjnie dobrane stężenie nadtlenku karbamidu. Pozwala na bezpieczne dla zębów i szkliwa, szybkie i skuteczne wybielanie bez konieczności stosowania długotrwałych i mogących powodować nadwrażliwość zabiegów. Efekty rozjaśniania barwy zębów widoczne są już po pierwszych 30 minutowych sesjach wybielających.

Preparaty dr Martina Schwarza zajmują trzecie miejsce w rankingu najpopularniejszych produktów do domowego wybielania zębów -> www.hiboox.com/best-teeth-whitening-treatment-for-at-home-use


Antybakteryjny żel do zębów Bioscaling to preparat do samodzielnego i nieinwazyjnego usuwania płytki nazębnej w sposób całkowicie bezpieczny dla zębów i szkliwa. Ze względu na silne właściwości antyseptyczne Bioscaling usuwa bakterie, wirusy i grzyby z ust, zapobiegając w ten sposób infekcjom.
Unikalne właściwości antyseptyczne preparatu wpływają na spowolnienie negatywnych procesów biochemicznych zachodzących w jamie ustnej, które są jedną z głównych przyczyn powstawania błonki nabytej w procesie adhezji bakteryjnej.

Preparat skutecznie redukuje ilość nagromadzonych na powierzchni zębów bakterii oraz przeciwdziała tworzeniu się biofilmu, który prowadzi do powstania kamienia nazębnego. Chociaż Bioscaling został stworzony w celu zwalczania płytki nazębnej, jego silne właściwości dezynfekujące zapewniają doskonałe wyniki w usuwaniu niepożądanych mikroorganizmów (takich jak wirusy, bakterie i grzyby) z ust użytkownika, a tym samym zapobiegają infekcjom.
Termokurczliwe nakładki na zęby – Flexi Trays marki Dr. Martin Schwarz to zestaw akcesori stomatologicznych przeznaczonych do samodzielnej aplikacji wachlarza produktów dentystycznych na powierzchnię zębów. Nakładki na zęby są powszechnie używane do dystrybucji preparatów, takich jak żel wybielający, żel odczulający, żel antybakteryjny itd. na zęby użytkowników – bez pomocy lekarza stomatologa. Termokurczliwe nakładki na zęby są odpowiednikiem profesjonalnych, wykonywanych na zamówienie szyn stomatologicznych.

Szyny stomatologiczne powstają w wyniku pobrania indywidualnego wycisku zębów pacjenta przeprowadzonego w klinikach ortodontycznych lub dentystycznych. Flexi trays zapewniają podobną funkcjonalność co szyny stomatologiczne, bez konieczności wizyt u specjalisty. Aby użyć termokurczliwych nakładek na zęby Flexi Trays Dr. Martin Schwarz do rozprowadzenia żelu na zębach, należy wykonać wcześniejszą procedurę dopasowania produktu do kształtu uzębienia. Dostosowywanie Flexi Trays wymaga dostępu do gorącej i zimnej wody oraz kilku minut czasu. Sama procedura zaś, jest łatwa do przeprowadzenia samodzielnie w domu, i opisana jest w 3 prostych krokach.

Wybielanie zębów krok po kroku: 

Wybielanie zębów zaczęłam od procesu dopasowania nakładek. To jest bardzo ważne. Nakładki muszą możliwie jak najściślej przylegać do ząbków, tak aby po nałożeniu żelu wybielającego, owy żel nie mógł się wydostać na dziąsła. Tak, jak pisałam wyżej dopasowanie nakładek jest bardzo proste i robimy to w trzech prostych krokach:  
  

  1. Przytrzymując za uchwyt zanurz pierwsza nakładkę w gorącej wodzie - trzymaj ją w gorącej wodzie 5-8 sekund. Nie dłużej by plastik nie rozpuścił się.
  2. Po wyjęciu z wody upewnij się,że nakładka nie jest zbyt gorąca i nałóż ją na łuk zębów. Zasysaj powietrze i dociskaj palcami nakładkę do zębów.
  3. Jeżeli nakładka nie przylega jeszcze do zębów idealnie, to należy powtórzyć cały myk z gorącą wodą. Gdy już nakładka będzie idealna, należy utrwalić jej kształt w lodowatej wodzie. 
 
To samo należy zrobić z drugą nakładką. A tak wyprofilowane nakładki, przy właściwej konserwacji i przechowaniu są nam w stanie  posłużyć przez kilka miesięcy. 


Tak więc kształtki mamy już dopasowane, teraz czas na wybielanie!

 
Przed nałożeniem nakładek należy dokładnie umyć i osuszyć zęby


Preparat Dr. Martin Schwarz EXPERT 38% ma konsystencję żelową. Należy wycisnąć odrobinę żelu do sodka nakładek, tak aby po nałożeniu nakładek żel znalazł się po zewnętrznej części. Nie nakładajcie za dużo żelu, bo nadmiar wypłynie z nakładek na dziąsła. Gdyby tak się stało należy koniecznie usunąć nadmiar. Przy pierwszym użyciu radze użyć mniej, niż więcej żelu. Co do czasu jakiego należy trzymać nakładki, to ja zwykle trzymałam nakładki na zębach przez około pół godziny. Po tym czasie zdjęłam he, wypłukałam zęby wodą.  A nakładki dokładnie umyłam i wysuszyłam. 
 
 
zestaw nakladki do wybielania zebow Dr. Martin Schwarz
Co do wydajności to jedna strzykawka preparatu wystarcza tak na ok. 3-6 sesji, w zależności od zużytego żelu Wydajność zależy od tego czy decydujemy się wybielać cały łuk zębowy, czy tylko do część zębów, które są widoczne np. wybielamy zęby tylko do czwórek czy piątek, bo reszty zębów zwykle, aż tak nie widać, więc nie ma potrzeby aby były tak białe. Wydajność zależy także od wielkości zębów.  
  

Zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowania preparat Expert 38% zaleca używać się nie dłużej niż przez 12 dni. Najlepiej robić to w cyklach zabiegów co 1-3 dni. 
 
Ja moje zęby wybielałam przez około dwa tygodnie. Na początku dwie sesje odbyły się co drugi dzień, a później już codziennie. Bardzo podoba mi się efekt. Już po pierwszym zabiegu było widać efekt.  Zarówno w trakcie wybielania, jak i po nie nabawiłam się żadnej nadwrażliwości, nie czułam dyskomfortu. Obawiałam się trochę dopasowania samych wkładek, ale samo dopasowane zrobiłam w mgnieniu oka. Szybko i przyjemnie. Sam proces wybielania, jest bardzo prosty, a rezultaty szybko są widoczne. 

Efekt wybielania 

efekt wybelania -   Expert 38 Dr. Martin Schwarz

 
 


Znacie markę Dr. Martin Schwarz? Stosujesz produkty do domowego wybielania zębów? Czy może wybielacie zęby w gabinecie stomatologicznym ? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!