3 szybkie i proste sposoby, jak szybko posprzątać w domu

    Przed porządkami, warto spojrzeć na dom krytycznym okiem i zobaczyć, co najbardziej Wam robi bałagan w mieszkaniuMyślę, że większość z Was powie, że to są ubrania. Skubane nowe, czy używane, czy to po praniu wiecznie się gdzieś walają. Innym źródłem bałaganu są rzeczy nieodkładane na miejsce, byle gdzie i jak popadnie. Dlatego warto zadbać o to, aby wszystkie rzeczy, jakie mamy w domu posiadały swoje miejsce.   Nadmiar rzeczy z czasem nas przytłoczy. Sprawi, że nie będzie chciało się Wam wracać do domu, a już na pewno sprzątać takiego bałaganu. A już najgorzej, jest wtedy, gdy przyjdzie ktoś niezapowiedzianie. albo kogoś nie wpuszczamy albo wpuszczam i z góry przepraszamy za bałagan. W dzisiejszym wpisie chce się z Wami podzielić moimi 3 szybkimi  i prostymi  sposobami na to, aby w domu zawsze był względny porządek. 


  1. odkładaj rzeczy do pomieszczeń do których należą - brudne naczynia do kuchni itd Odłóż tylko, nie myj ich. To już połowa sukcesu. szybko pomaga zachować względny porządek. Później, gdy już rzeczy znajda się we właściwym pomieszczeniu, można je  na spokojnie poodkładać  już na właściwe miejsce docelowe.  
  2. pojemniki, segregator - zainwestuj mogą być to pudła z kartonu lub plastikowe pojemniki, do których odkładamy. Kartony koniecznie podpisz. Nie ma nic gorszego, jak nurkowanie w tych kartonach i szukanie tego czego szukamy. 
  3. Szybko uporządkuj ubrania- zainwestuj w wieszak na kółkach. Nowy to koszt około 50 złotych. możesz ez pokusić i samemu takowy zrobić. Fenomen polega na tym, ze szybko się układa na wieszakach. Na wieszakach trudno zrobić bałagan. 

 Zobacz także 

sprzątanie z adhd triki i sposoby na porządek w domu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!