Nuxe, Creme Fraiche de Beaute, Krem nawilżający 3w1

    Creme Fraiche de beauty to kosmetyk, który działa na trzy różne sposoby: jako krem nawilżający, mleczko do demakijażu i maska nawilżająca. Jeden produkt, a trzy różne sposoby zastosowania. Każdy może wybrać dla siebie najbardziej odpowiednią formę aplikacji. I musicie przyznać, że bardzo oryginalne zastosowanie kosmetyków. Sama nie spotkałam jeszcze kosmetyku o takowym działaniu.  


NUXE, Krem nawilżający 3 w 1Kosmetyk 3 w 1 to idealny produkt dla fanów minimalizmu w pielęgnacji, wspaniała opcja na wyjazd. Duży plus za to, że nie zostawia tłustej warstwy na skórze. 

Krem można stosować jako:
  • krem nawilzajacy do twarzy i pod oczy - stosować rano i wieczorem na suchą i oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. 
  • mleczko oczyszczajace - nakładać palcami lub wacikiem, wykonać delikatny masaż.Masaż pomoże uaktywnić jego oczyszczającą moc. Dzięki czemu szybciej i skuteczniej rozpuści się makijaż i zanieczyszczenia skóry.  Nie pozostawia tłustej warstwy. 
  • maseczka do twarzy - nakładać ją 1-2 w tygodniu. Pozostawić na 5 minut. 
 
 
 
Sam kosmetyk cudownie pachnie. Ma cudowne działanie nawilżające. Szybko się wchłania, nie natłuszcza. Duży plus za miękkie opakowanie z którego można wszystko wycisnąć. Także nic się nie marnuje. Same działanie oceniam bardzo dobrze. Krem jest niezwykle wydajny, ładnie pachnie i długotrwale nawilża. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!