duolife, my mind, opinia na Pamięć i Koncentrację

     Nie tak dawno w moje ręce wpadł suplement duolife, my mind. To wersja przeznaczona dla osób z problemem z koncentracją uwagi. Ja osoba z adhd, wiem, że same takie suplementy na osoby z adhd nie zadziałają. Jednak nie tylko osoby z adhd mają problem z koncentracją uwagi. 


Suplement  my mind jest suplementem w formie płynnej. Znajduje się w szklanej butelce o pojemności 750 ml. Butelkę ofoliowano folią z grafiką w kolorze pudrowego różu. dzięki czemu prezentuje się bardzo elegancko i też nie można pomylić butelek, jeżeli mamy w domu inne suplementy z tej marki. Każda butelka jest wyrazista i od razu rzuca się w oczy,  

Z tyłu jest naklejona naklejka ze składem po angielsku. Przynajmniej tak było w mojej wersji.  Nie ma tego na opakowaniu, ale po otwarciu butelki należy przechowywać suplement w lodówce. Inaczej się popsuje i sfermentuje. Jeżeli chodzi o smak to jest typowy ziołowy smak, za którym akurat ja osobiście nie przepadam. Ale idzie się z czasem przyzwyczaić. 

Co do działania, czyli poprawy koncentracji uwagi to na mnie nie zadziało, nie zobaczyłam, żadnej różnicy. Tylko w moim przypadku, gdy mam adhd takie suplementy nie zadziałają. Na nas adhdowców zadziałają leki typu medi. Oczywiście po ustaleniu odpowiedniej dawki. Sam suplement mi nie zaszkodził. Chętnie bym wypróbowała inne warianty np. blood czy witamin C. 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!