Givenchy, Gentleman Society Extreme, nowy męski zapach 2024

     Gorąca nowość na rynku perfum: Givenchy, Gentleman Society extreme.  Zapach ten powstał z myślą o mężczyznach, którzy chcą żyć intensywnie, bez zakazów, czy też bez jakichkolwiek ograniczeń.  A także tych, którym nie obce są mocne wrażenia czy poszukiwanie nowych wrażeń. Unikatowa kwiatowa drzewna kompozycja została nasycona odważnymi i zaskakującymi akordami. 


 


Givenchy, Gentleman Society Extreme - zapach dla mężczyzn 

Nowa woda perfumowana Gentleman Society Extrême powstała dla tych, którzy chcą żyć intensywnie, bez zakazów i ograniczeń. Szukają mocnych wrażeń i nowych wyzwań. Nowy zapach Gentleman Society Extrême to unikatowa kwiatowo-drzewna kompozycja wzmocniona odważnymi, nieoczekiwanymi akordami.Zapach kwiatowy, drzewny

Nuta głowy: pikantny aromat esencji mięty pieprzowej i esencji szałwii muszkatołowej.

Nuta serca: absolut narcyza, ekstrakt irysa i kwartet wetywerii, absolut etiopskiej kawy.

Nuta bazy: organiczne drzewo cedrowe z Himalajów i drzewo sandałowe z Australii wzmocnione esencją indonezyjskiej paczuli.


 Zapach dostępny jest w dwóch pojemnościach - 50 ml i 100 ml. 


Marka Givenchy to marka premnium. Nic więc dziwnego, że w wykonaniu dopracowano każdy element. Butelka jest ciężka, ale poręczna. Flakonik wykonano ze szkła, które wewnątrz polakierowano na czarno.  Na przodzie butelki jest logo marki. Korek ozdobiono logotypem 4G. Sam korek oczywiście dobrze się trzyma, ale to akurat nic dziwnego, bo każdy oryginalny flakon perfum ma doprecyzowany korek. 

Producent radzi, aby zapach rozpylić na punkty pulsacyjne ciała, jak szyja, czy nadgarstki. Jeżeli chodzi o trwałość to opinię poprosiłam mojego męża, gdyż jest to męski zapach. 
A zatem wg. jego słów: Givenchy Society Extreme to trwały zapach, przyjemnie się rozwija się na skórze. Na początku wydaje się być za mocny, ale to tylko chwilowe złudzenie. Po kilku minutach zapach ładnie się rozwija i staje się taki przyjemnie otulający i słodkawy. Jest to na pewno zapach, który można używać na każdą okazję. I od święta i nawet do pracy. Zapach nie jest z tych z kategorii duszących więc nikomu nie powinien przeszkadzać. 

  *prezent od marki 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!