Bourjois, tusz do rzęs Volume Glamour Lift & Stretch

    Marka Bourjois posiada w swojej ofercie wiele różnych tuszy do rzęs. Teraz do oferty marki dołączyła nowość mascara Volume Glamour. Nowy tusz urzekł mnie słodkim designem. To klasyczny tusz, który posiada elastyczną silikonową szczoteczkę. Mascare wg. zapewnień producenta ma pomóc otworzyć oko. Będzie to zatem idealna propozycja do malowania rzęs przy opadającej powiece.  

  Powiedz „bonjour” efektowi otwartego oka, dzięki Volume Glamour Lift & Stretch. Wyjątkowo elastyczna silikonowa szczoteczka unosi i wydłuża Twoje rzęsy, a lekka formuła wzbogacona witaminą C i Phytocycle™ Orange, zapewnia odświeżone i pełne energii spojrzenie.


Instrukcja, jak używać tusz do rzęs. 

 1. Spójrz w lusterko, kierując wzrok do dołu, i nałóż tusz zygzakowatym ruchem od nasady aż po końce.

2. Spójrz w górę i powtórz ten ruch, malując dolne rzęsy.

3. W razie potrzeby nałóż drugą warstwę


Bardzo wysoko oceniam nowość Bourjois. Po pierwsze jestem zachwycona cienką silikonową szczoteczką. Wg. mnie to podstawa dobrego tuszu do rzęs. Dzięki czemu spirala ładnie dociera nawet do tych najmniejszych rzęs. Dużym plusem jest także to, że mascare można używać od razu od pierwszego otwarcia. Nie tak jak w niektórych tuszach, gdy trzeba odczekać kilka dni, aż tusz zacznie działać. Nie uczula. Nie obciąża oka i nie osypuje. Nosi się go komfortowo, nawet przez cały dzień.  Mając go na rzęsach zapomniałam, ze go tam mam. 

Kosmetyk wzbogacono witaminą C, co sprawia, że wpływa ona dobroczynnie na rzęsy. Tusz nałożony na rzęsy ładnie otwiera oko, nie skleja rzęs. Daje trwały efekt wydłużonych, rozdzielonych i podkręconych rzęs przez cały dzień.  Rzadko kiedy chwale tusz od pierwszego użycia, ale ten Wam zdecydowanie polecam. A kupicie go m.in  w sieciach drogerii Rossmann, Hebe czy Super Pharm, jak i w wielu znanych drogeriach internetowych. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!