hybrydy w 15 minut ? ekspresowe naklejki hybrydowe, Ohora

    Zobacz, jakie to proste. Ładne i zadbane paznokcie to duma każdej osoby. Najbardziej trwałe są paznokcie hybrydowe. Najlepiej i najwygodniej zrobić je u stylistki jednak usługa ta ostatnimi czasy nie należy do najtańszych. Można oczywiście zrobić także paznokcie samemu, ale tutaj potrzeba dużo czasu, cierpliwości i umiejętności. Mam dla Was dzisiaj fajny wynalazek, który ucieszy każdego, komu zależy na czasie, nie ma talentu do malowania paznokci. Hybrydy w żelu, ekspresowe naklejki hybrydowe nie tak dawno spotkałam się z intrygującą nowością na polskim rynku. 
Ekspresowe naklejki hybrydowe, czy to zamiennik tradycyjnego manicure

co to jest naklejka hybrydowa? 

naklejka hybrydowa to półutwardzony lakier hybrydowy. Po nałożeniu i dopasowaniu do kształtu paznokci utwardza się naklejkę w lampie ledowej. 

Powiem szczerze, że na początku byłam sceptycznie nastawiona do naklejek hybrydowych. Chyba to dlatego, że mylnie skojarzyły mi się ze sztucznymi paznokciami przyklejanymi na klej typu kropelka. Sama naklejka hybrydowa jest cienka. Po poprawnym przylepieniu dobrze dopasowuje się do płytki i kształtu paznokcia. 


 Jak nakleić naklejki hybrydowe na paznokcie? 

Pazurki robiłam paznokcie wg. instrukcji na opakowaniu. tj. odtłuściłam płytkę paznokcia i dopasowałam naklejki do moich paznokci. Przykleiłam ją na paznokcie, dokładnie dopasowałam ją za pomocą drewnianego patyczka i włożyłam do lampy UV na kilka sekund. Po wyjęciu z lampy, naklejka zrobiła się twarda, jak typowa hybryda. Po wyjęciu z lampy wystarczyło mi dopasować naklejkę do naturalnych kształtów paznokci. Obcięłam nadmiar i wyrównałam rozmiar pilniczkiem, który jest w zestawie. 

Co do trwałości to tutaj także byłam sceptycznie nastawiona myśląc, że hybrydy tak wykonane szybko mi się połamią, a jednak nie.  Po zrobionym manicure wybrałam się do sklepu, kupowałam m.in. wodę mineralną Musiałam rozwalić opakowanie zbiorcze i zrobiłam to z przyzwyczajenia paznokciami. Pazury nie odpadły, więc trwałość naklejek hybrydowych oceniam na rewelacyjną. Nie spodziewałam się, że trwałość będzie tak dobra. 


 Jak ściągnąć naklejki hybrydowe ? 

Naklejki hybrydowe ściąga się za pomocą płynu do usuwania hybryd. 


  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!