Maseczka w płachcie Moisture Aqua bomb z Garnier'a- Recenzja

Maskę Aqua Bomb dostałam do testowania, jakiś czas temu od firmy Garnier. Byłam bardzo jej ciekawa. To było moje pierwsze spotkanie z maską w płachcie. Maski w płachcie zwane inaczej też kompresami, to jedne z najbardziej znanych i lubianych produktów kosmetycznych wywodzących się z Korei.

   Aqua-Bomb-Maska-w-płachcie- Kilka slow od producenta :
Maska Kompres AQUA BOMB Super Nawilżenie dla skóry odwodnionej jest wzbogacona ekstraktem z granatu. Nawilża skórę i odpowiada na jej potrzeby, oferując efekt skutecznego nawodnienia, dodaje blasku, a drobne zmarszczki wydają się zredukowane.* Materiał ze 100% naturalnego włókna celulozowego idealnie dopasowuje się do kształtu twarzy. Maska jest odpowiednio wycięta, tak by pasować do wszystkich kształtów twarzy i pozwalać na maksymalne pokrycie całej skóry twarzy.

Nowość od Garnier inspirowana azjatyckimi trendami.
Widoczne efekty już po 15 minutach
Nie wymaga spłukiwania
Maska Kompres AQUA BOMB Super Nawilżenie do skóry odwodnionej to sposób na intensywne nawilżenie skóry - ekwiwalent tygodnia nawilżania w zaledwie 15 minut. Skóra staje się pełna blasku i wygląda zdrowoMoja opinia:

Maska jest delikatna, bardzo mocno nasączona płynem. Składa się z dwóch warstw białej i niebieskiej. Aplikacja polega na nałożeniu całej maski białą stroną, a następnie ściągnięciu niebieskiej warstwy. Można w niej przez wskazane przez producenta 15 minut robić wszystko bez obaw, że maska spadnie nam z buzi. Jednak wygodniej jest w niej poleżeć.

Aqua-Bomb-Maska-Garnier

 

Efekty po jednej aplikacji maski 

Moja skóra po aplikacji była nawilżona, ale nie jakoś spektakularnie mocno. Sama maska mnie nie podrażniła, nie uczuliła. ani nie pojawiła się żadna reakcja alergiczna. Jednak maska jest źle wycięta. Zwłaszcza w okolicy wargi, gdy pociągnęłam  i chciałam poprawić kawałek maski zmienił się w sznurek ... O tym,ze maska jest źle wycięta wspominało  wiele osób w swoich recenzjach. Więc nie tylko mnie trafił się wadliwy egzemplarz.

 Aqua-Bomb-garnier-maska


Ta maska nie zachwyciła mnie swoim działaniem. Nie kupię jej, gdyż w cenie około 10 zł można znaleźć coś naprawdę lepszego.


Miałyście może  ta maskę? Jakie są Wasze wrażenia? Możecie polecić mi jakieś inne maski w płachcie?

11 komentarzy:

 1. Jakoś nie kusi mnie ta maska. Lubię te produkty w płachcie ale fakt, że średnio nawilzyla mnie do niej nie przekonuje. Wolę maski holika holika :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Różne opinie słyszałam na temat tej maseczki. Pozytywne i negatywne. Chyba sama muszę ją przetestować :)
  MÓJ BLOG

  OdpowiedzUsuń
 3. Oo, a byłam jej taka ciekawa i myślałam, że będzie ideałem, bo słyszałam dobre opinie. A tu klops... No cóż, może kiedyś wypróbuję, a nuż u mnie się sprawdzi, ale ostudziłaś mój entuzjazm

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie nie kuszą Garniery, skoro w tej cenie można mieć koreańską :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię maski w płachcie, ale tej nie znam.
  http://altealeszczynska.blog

  OdpowiedzUsuń
 6. Dużo myślałam nad zakupem tej maseczki, ale wychodzi na to, że cudów nie działa więc poszukam czegoś lepszego :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Zbyt wiele negatywnych opinii o niej przeczytałam żeby kupić.

  OdpowiedzUsuń
 8. lubię maski w placie,ale muszą mieć naprawde dobre skladniki aktywne.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!