Maska Organic Shop Jaśmin & Jojoba

Maskę Organic Shop Jaśmin & Jojoba kupiłam z czystej ciekawości, za jakieś 7 zł na promocji w Kauflandzie. Wyczytałam bardzo dużo  pozytywnych recenzji na temat produktów tej firmy. Dlatego, gdy nadarzyła się okazja postanowiłam wypróbować jedną maskę na sobie, aby sprawdzić czy na pewno te maski są tak dobre, jak wszyscy o tym mówią. Wyboru specjalnego nie było, więc z produktów dostępnych wybrałam maskę do włosów nadającą objętość.

Jaśmin-Jojoba-maska-organic-shopMaska jest sprzedawana w minimalistycznym opakowaniu w stylu pasty BHP. Co jej oczywiście w niczym nie ujmuje. 

Skład :

Jaśmin-Jojoba-maska-organic-shop

Kilka słów od producenta: 


Jaśmin-Jojoba-maska-organic-shop

Jaśmin-Jojoba-maska-organic-shop


Jaśmin-Jojoba-maska-organic-shop

Moja opinia.                                                       

Maska jest gęsta. Nie spływa z włosów po nałożeniu. Pachnie nieziemsko. Ja zwykle trzymałam na włosach jakieś 20 minut. Czasami i dłużej. Ja zawsze długo trzymam maski i odżywki na włosach. Co do efektów to producent obiecuje nam przede wszystkim objętość. Wg mnie ta obietnica została spełniona w 100%. Moje włosy były wyraźnie bardziej puszyste, sypkie, lejące i sprężyste. Przez to włosów wydawało się więcej niż mam w rzeczywistości. Ta maska będzie idealna dla osób, którzy mają oklapnięte  i cienkie włosy.                  


 Miałyście już styczność z produktami tej firmy ? Jaką wersje maski byście mi poleciły?

5 komentarzy:

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!