HYPOAllergenic Face&Body Illuminating Powder HYPOALERGICZNY ROZŚWIETLACZ DO TWARZY I CIAŁA

Trzecim produktem z serii Bell HYPOAllergenic, którym chciałam Wam przedstawić jest HYPOALERGICZNY ROZŚWIETLACZ DO TWARZY I CIAŁA -  Face&Body Illuminating Powder. Produkt otrzymałam do przetestowania jakiś czas temu, poużywałam trochę i teraz przychodzę do Was z moją opinią.  Czy warto go kupić?

 Bell  HYPOALERGICZNY ROZŚWIETLACZ DO TWARZY I CIAŁA -  Face&Body Illuminating Powder
Kilka słów od producenta.

Dedykowany dla kobiet, które chcą zapewnić swojej skórze świeży i wypoczęty wygląd. Formuła zawierająca pigmenty perłowe daje efekt subtelnego, naturalnego rozświetlenia cery. Dodatkowo dzięki emolientom wygładza skórę.

Dostępność: drogerie Rossmann, Hebe i sklep internetowy Bell

Produkt dostępny w trzech wariantach kolorystycznych:

źródło: klik
Ja do przetestowania otrzymałam odcień 02. 


Moja opinia:

Sam rozświetlacz jest dobrze napigemntowany. Po roztarciu na skórze nie świeci się tak mocno. przez to jest idealny do mojej tłustej cery, która i tak się mocno świeci się samoistnie.
Efekt na policzkach jest tak jak obiecuje producent subtelny, bez problemu utrzymuje się przez kilka godzin. Opakowanie wykonane z solidnego grubego plastiku. zamykane na zatrzask. Przetrwało już nie jeden kontakt z podłożem.
 Jeżeli szukacie subtelnego roświetlacza na co dzień, to ten będzie dla Was idealny. Myślę,że warto na niego zapolować w obecnej promocji drogerii Rossmann. W promocji -49/55% można go dorwać za jakieś 7 zł.

2 komentarze:

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!