Pyszna woda dla ochłody w sam raz w upały / Dzbanek filtrujący Wessper Aquamax 3,5 l


Woda jest źródłem życia. Organizm człowieka składa się z 60% z wody. Picie wody to podstawa nie tylko w upały. O tym, że warto i trzeba pić wodę nie trzeba nikogo przekonywać. Woda która wypływa do nas ze stacji uzdatniania jest bardzo dobrej jakości, jednak zanim ona dotrze do naszego mieszkania jest już wtórnie zanieczyszczona przez rdze  i inne zanieczyszczenia. Dlatego warto przefiltrować wodę. W warunkach domowych możemy zrobić to w dzbanku filtrującym. Najlepiej wybrać taki o dużej pojemności, jak np. dzbanek filtrujący Weesper AquaMax o pojemności 3,5 litra.  .
czysta woda z dzbanka

Dzbanek filtrujący AQUAMAX 

ma pojemność 3,5 l. Został wyprodukowany z wysokiej jakości materiałów, bez szkodliwego BPA . Certyfikowany i przeznaczony do kontaktu żywnością. Dzbanek charakteryzuje się wysoką jakością i nowoczesnością. Został zaprojektowany, tak aby zapewnić najwyższą jakość i komfort użytkowania. Na pokrywie dzbanka jest zamontowany łatwy w obsłudze wskaźnik cyfrowy ukazujący zużycie wkładu filtracyjnego. Wystarczy wybrać ilość osób, które będą korzystać z przefiltrowanej wody, a wskaźnik dostosuje czas zużywania filtra i informuje nas o właściwym terminie wymiany. Nie trzeba nic zapisywać - tydzień przed zużyciem na ekranie pokaże się symbol “X”, gdy ikonki zaczną migać należy wymienić wkład na nowy.Producent na swojej stronie podaje, że czas zużycia filtra to :

 • 1 osoba - 80 dni, 
 • 2 osoby - 60 dni,
 • 3 osoby - 40 dni, 
 • 4 osoby - 30 dni.
 Jeden wkład starcza średnio na przefiltrowanie 200 l wody. Średnio to 57 napełnień dzbanka.Dzbanek Wessper Aquamax  jest dostępny w dwóch kolorach - białym i  granatowym.

Dzięki ergonomicznemu kształtowi mieści się w drzwiach lodówki, zimną wodę do picia mamy w zasięgu ręki.


Skład wkładu filtracyjnego: 

 • węgiel aktywny, żywica jonowymienna,
 • kulki ceramiczne, kulki mineralne, 
 • sitka filtracyjne, 
 • gaza filtracyjna


Woda po jednym procesie filtracji jest już dostatecznie oczyszczona, nie ma potrzeby filtrować jej ponownie. 

Pamiętajmy o tym, że przefiltrowana woda nie może stać dłużej nić jeden dzień, gdyż w dzbanku wytwarzają się mikroorganizmy.  Należy także pamiętać o regularnym przemywaniu dzbanków. W przypadku wyjazdu należy filtr przechowywać w lodówce. 

sposób użycia:Należy pamiętać, że przed pierwszym użyciem dzbanka należy wkład zanurzyć na 10 minut w zimnej wodzie. Następnie umieścić wkład w dzbanku. Napełnić dzbanek wodą i po pierwszym procesie filtracji należy wylać wodę, a  następnie powtórzyć proces.

Należy pamiętać, aby filtrować tylko zimna wodę. Ciepła woda może uszkodzić filtr. 
Podsumowując: 


Zalety dzbanka filtrującego WESSPER AquaMax

 • pojemny 3,5 litra dzbanek/ 2 litry lejek,
 • ergonomiczny kształt, dzięki czemu dzbanek mieści się w drzwiach lodówki. Zimna woda, która w upały jest zbawieniem, jest w zasięgu ręki. 
 • łatwa i intuicyjna obsługa
 • wydajny, jeden wkład starcza średnio na przefiltrowanie 200 l wody. średnio to 57 napełnień dzbanka.Czym kierować się gdy chcemy zakupić dzbanek filtrujący ?


Na rynku mamy ogromny wybór dzbanków przeróżnych rozmiarów, kształtów. Przed zakupem warto zadać sobie pytanie, jak często będziemy korzystać ze dzbanka. Kluczowym parametrem będzie tutaj pojemność dzbanka filtrującego. Ja sama zdecydowałabym się na duży dzbanek. Bo przefiltrowanej wody używam nie tylko do celów żywnościowych, ale używam przefiltrowanej wody do mopa parowego czy żelazka. Kolejnym ważnym parametrem będzie wydajność i dostępność filtrów. Nie ma nic gorszego gdy po zakupie okazuje się że nie można dokupić filtrów albo filtr jest tak mało wydajny, że trzeba go wymieniać co tydzień... Warto przeliczyć jaki jest koszt przefiltrowania np. w dzbanku filtrującym Wessper Aqua Max koszt 1 litra to ... złotych. Gdy wybierzemy źle to może się okazać,że korzystanie ze dzbanka filtrującego jest nieopłacalne.


Bardzo ważnym elementem jest także wskaźnik zużycia filtra- niby nie jest to nic wielkiego, ale trzeba przyznać, że ułatwia nam życie. Nie trzeba notować daty zamontowania filtra, bo wskaźnik sam nam pokażę kiedy wymienić filtr.


Na koniec dwa ostanie elementy na które warto zwrócić uwagę to wygląd i cena dzbanka. Tak jak wspominałam na rynku jest ogromny wybór modeli jak i wariantów kolorystycznych. Klient ma wybór od dzbanków klastycznych do tych w stylu Vintage. Każdy znajdzie coś fajnego dla siebie co będzie ślicznie się prezentowało w jego kuchni. Co do ceny to na rynku można już kupić dzbanki
za kilkanaście złotych. Cena dzbanków ze średniej półki to wydatek powyżej 60 zł.
Dzbanek filtrujący Wessper Aquamax kosztuje około 60 złotych. A w promocji możemy go kupić o wiele taniej.


Na koniec mam dla was kod rabatowy na zakup produktów marki Wessper na stronie AGDMASTERCo zrobić,aby kod zadziałał ? Po wybraniu produktów w sklepie agdmaster.com  należy wkleić koda rabatowy i już. Rabat 20% obniży nam wartość koszyka, który musimy zapłacić.


Czy filtrujecie wodę do picia ? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!