LOOKFANTASTIC Around The World Czerwiec 2019


    Nowe pudełko czerwcowe od LOOKFANTASTIC  pod tytułem Around the World, a w nim pięć produktów. Jak sugeruje nazwa pudełka Dookoła Świata- w pudełku znajdują się kosmetyki z różnych zakątków świata. I tak znalazłam produkty z różnych stron świata - takich jak Islandia. Francja, Grecja, Dania i USA.


co zawiera pudełko
BIOEFFECT EGF Serum – 3 ml
Produkt z Islandii. To serum było zapowiedziane w poprzednim pudełku. Co prawda myślałam, że przyjdzie w większej objętości...  Produkt sprzedawany jest w pojemności 15 ml. A jego cena to zawrotne 164 funty. W pudełku otrzymaliśmy 3 ml, o wartości 54 funty.  Powiem Tak: cena pełnowartościowego serum kosmiczna ( w przeliczeniu jakieś 650 złotych ) Sama nie kupiłabym w życiu tego serum. Miło będzie użyć coś z wyższej półki. Szkoda tylko, że ilość jest taka mała.


Ecooking Peeling Mask – 15ml


Produkt duński. Maseczka złuszczająca. Miniatura 15 ml.

Bumble & Bumble Surf Spray (15 ml) albo Bumble & Bumble Go Big Spray (30 ml)

Do mnie trafił pierwszy produkt. Produkt amerykański. Spray do włosów dający mający dawać efekt wow. 


SVR Topialysie Palpebral Eyelid Cream – 15 ml
Kojący krem pod oczy na podrażnione powieki o działaniu przeciwświądowym. Produkt pełnowymiarowy. Korres Soap in Chamomile, Pomegranate or Olive – 125 gr
Produkt grecki. Mydło do wyboru. Można było dostać mydełko rumiankowe, granat albo oliwka. Do mnie trafiło mydełko w wersji rumiankowej. Mydełko jest w 95,9% wykonane ze składników naturalnych. Pachnie subtelnie rumiankiem. 

Filorga Lift Structure – 7 ml

produkt francuski. Markę Filorga kojarzę z Sephoraboxów. Tutaj dostałam miniaturę kremu o pojemności 7ml .Co do zawartości pudełka LookFantastic, Around the World to ogólnie oceniam na plus. Jednak rozczarowana jestem trochę wielkością niektórych kosmetyków. Zwłaszcza serum do twarzy i sprayem do włosów. Chociaż może te produkty są wydajne... Oczywiście takie miniaturki przydadzą mi się, chociażby na urlop. Ależ ile można. Pudełko ratuje na pewno krem pod oczy, jak i maska peelingująca. Ale na jej wypróbowanie będę musiała trochę poczekać
W zapowiedziach na kolejny miesiąc jest krem marki Elemis.

Jak oceniacie zawartość pudełka ? Znacie coś z zawartości pudelka ? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!