Wspomnienia są oknem na szczęście, czyli moje zamówienie z Fotobum.pl

Uwielbiam robić zdjęcia, zresztą w dobie fotografii cyfrowej chyba każdy je lubi robić. Sama zdjęcia przechowuje na dysku przenośnym , ale zdarzyło mi się i to niestety nie raz stracić część zbiorów zdjęć. I niestety już ich nie odzyskam :(  Dlatego teraz przezornie co jakiś czas staram się wydrukować część zdjęć,  aby mieć w razie jakieś awarii jakieś wspomnienia. Warto zadbać, aby chociaż część swoich zbiorów wydrukować. Ja zdecydowałam się wydrukować na stronie FOTOBUM.PL nie tak dawno nie typowo jak zwykle, tylko zdecydowałam się na fotografie w stylu polaroid z podpisem i magnesy w dwóch formatach .
Moje zamówienie z Fotobum.pl Ja z oferty sklepu Fotobum wybrałam fotografie Polaroid z podpisem i dwa rodzaje fotomagnesów:

  • prostokątne 
  • Polaroid z podpisem


Wymiary zdjęć jak ,i magnesów Polaroid
  • wymiar magnesu 7,5 x 9,5 cm
  • wymiar zdjęcia 6,5 x 6,5 cm
Wymiary magnesu prostokątnego 

  • wymiar magnesu 9 x 6 cm
  • grubość magnesu 1 mmPodpis na zdjęciach czy magnesach to bardzo fajna sprawa. Zwłaszcza, że niektóre fotki, aż się proszą o podpis. Fotografie Polaroid wyglądają tak jakby były zrobione super modnym w ostatnim czasie aparatem INSTAX.

Jakościowo zarówno zdjęcia i magnesy wykonane są dobrej jakości materiałów. Nic się nie ściera itd

Bardzo spodobało to iż pomimo że zamówienie robiłam późno wieczorem, a później je porzuciłam to gdy wróciłam rano do zamówienia to wszystko mi się zapisało. Co mi bardzo ułatwiło zamówienie. Sama realizacja zamówienia była błyskawiczna.  Na drugi dzień moje zamówienie zostało wysłane kurierem.Mała rada:


Przed zrobieniem zamówienia warto posegregować sobie zdjęcia. Najlepiej wybrać te zdjęcia w poziomie, zdjęcia są przycinane do formatu kwadratowego, ale nie wszystkie się da. Chyba że przerobi się je w programie a potem doda. Ja tego nie robiłam. Wszystkie zdjęcia wrzucałam w surowym stanie, bez przerabiania.
Na koniec mam dla Was kod rabatowy 10%  gaytuq na wszystkie fotoprodukty na stronie FOTOBUM.PL

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!