Świece Yankee Candle w Rossmanie

Przeglądałam sobie gazetkę z Rossmanna i zobaczyłam tam świece łudząco podobne do słynnych Yankee Candle. Myślę sobie, ale podobne świeczki do świec Yankee Candle. Przyjrzałam się im bliżej. Patrzę, a to faktycznie Yankee Candle :) W końcu świece, które znam tylko z Internetu są dostępne na wyciągniecie ręki w drogerii. Oczywiście nie mogłam się oprzeć i pobiegłam do Rossmanna z zamiarem zakupu przynajmniej jednej świecy.yankiee-candle-swiec-opinie


Świece Yankee Candle Rossmann 

Świece Yankie Candle z kolekcji Home Inspiration dostępne są póki w rozmiarze M. Na miejscu w sklepie naliczyłam tylko trzy rodzaje świec. Wszystkie dostępne zapachy są w klimacie świątecznym.  Mój wybór padł w końcu na dwa zapachy, które najbardziej przypadły mi do gustu: 
  • Snow Kissed Cranberies
  • Sparkling Holiday
Nie byłabym sobą gdybym po przyjściu do domu od razu nie zapaliła któreś świecy. Mój wybór padł na Snow Kissed Cranberies. I już widzę różnice i o co tyle hałasu. Świeca pali się równomiernie, a jej zapach wypełnia całe mieszkanie. Nie jest to duszący zapach, a piękny aromat, który wypełnia każdy kąt w domu :) Zobaczymy jak świeca sprawdzi się przy dłuższym używaniu. 

Oczywiście nie pogniewałabym się gdyby w późniejszym czasie ta kolekcja świeczek pojawiła się w wyprzedaży. Jednak, jak to powiedziała mi Pani ekspedientka w Rossmanie - raczej marne szanse. Za dużo ludzi pytało już o te świece. Kto wie może w przyszłości pojawi się w Rossmanie kalendarz adwentowy Yankee Candle :) 

Znacie świece Yankee Candle ? Jaki jest Wasz ulubiony zapach ? 


Zobacz:


2 komentarze:

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!