Świece Yankee Candle w Rossmanie

Przeglądałam sobie gazetkę z Rossmanna. Zobaczyłam tam świece łudząco podobne do słynnych Yankee Candle. Myślę sobie, ale łudząco podobne do świeczek Yankee Candle. Przyjrzałam się im bliżej. Patrze, a to faktycznie Yankee Candle. W końcu świece, które znam z internetu są dostępne na wyciągniecie ręki. Oczywiście nie mogłam się oprzeć i pobiegłam do Rossmanna z zamiarem zakupu przynajmniej jednej świecy.yankiee-candle-swiece


Świece Yankie Candle Rossmann 

Świece Yankie Candle z kolekcji Home Inspiration dostępne są w rozmiarze M. Na miejscu w sklepie naliczyłam trzy rodzaje świec. Wszystkie dostępne zapachy są w klimacie świątecznym.  Mój wybór padł w końcu na dwa zapachy, które najbardziej przypadły mi do gustu . 
  • Snow Kissed Cranberies
  • Sparkling Holiday
Nie byłabym sobą gdybym po przyjściu do domu od razu nie zapaliła któreś świecy. Mój wybór padł na Snow Kissed Cranberies. I już widzę różnice i o co tyle hałasu. Świeca pali się równomiernie, a jej zapach wypełnia całe mieszkanie. Nie jest to duszący zapach, a piękny aromat, który wypełnia każdy kąt w domu :) 

Oczywiście nie pogniewałabym się gdyby w późniejszym czasie ta kolekcja świeczek pojawiła się w wyprzedaży. Jednak, jak to powiedziała mi Pani ekspedientka w Rossmanie- raczej marne szanse. Za dużo ludzi pytało o te świece. 

Znacie świece Yankie Candle ? Jaki jest Wasz ulubiony zapach ? 


Zobacz:

2 komentarze:

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!