Uzdrovisco olejowa esencja z makiem


Z całej oferty marki Uzdrovisco najbardziej byłam ciekawa olejowej esencji z makiem. Z olejami to jest u mnie rożnie. Gdy u jednych się sprawdzają i mają spektakularne efekty. U mnie jest z kolei na odwrót. Cudowne olejki. a u mnie nie robią nic, a na dodatek czasami lubią podrażnić. Dlatego z zaciekawieniem wzięłam się za przetestowanie tej oto olejowej esencji. Marka Uzdrovisco starannie dobrała składniki, tak aby jak najwięcej wyciągnąć z dobroczynnych olei zawartych w esencji. 
esencja-olejowa-Uzdrovisco
Uzdrovisco olejowa esencja - mak   olejowa-esencja-Uzdrovisco
Olejowa esencja ma nam ujędrnić i poprawić gęstość skóry oraz zredukować wiotkość i nawilżyć dzięki z arcydzięgla i zawartości mieszanki olejów. ( arganowy, kokosowy, buritti, ze słodkich migdałów, z passiflory, słonecznika i moreli)
Głownym składnikiem aktywnym jest esencja z nasion maku, niezwykle bogata w kwas linolenowy.

Dozownik esencji to pipeta. Wystarczy połowa aby pokryć nią całą twarz. Wchłania się szybko.
Esencje stosuje codziennie wieczorem pod nocny krem nawilżający. Podana w ten sposób mojej skórze, najlepiej się sprawdza. Konsystencja kosmetyku to olej o bezbarwnej barwie i ślicznym zapachu. Jednak najbardziej z całej serii urzekł mnie zapach. W esencji czuć przepiękne nuty maku :)

Zobacz:
Uzdrovisco całodniowy krem nawadniający z rokitnikiem i mikroalgami
uzdrovisco wieczorny krem przeciwzmarszczkowy czarny tulipan

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!