Top 3 2019 - granivera.com

Sylwester to idealny czas na podsumowanie. 2019 to był bardzo intensywny rok. Uczestniczyłam w czterech konferencjach dla blogerów oraz po raz pierwszy byłam na targach kosmetycznych w Warszawie i w Katowicach. Poznałam mnóstwo fajnych ludzi, blogerek, instagramerek. Wszystkie osoby pozytywnie zakręcone, tak jak ja. Na blogu udało mi się zmienić szablon, a także pobawiłam się trochę SEO i udało mi się podwoić liczbę unikalnych użytkowników. A to dopiero początek. Mam nadzieje, że kolejny rok będzie równie intensywny. A moje plany chociaż w połowie się spełnią, czego i Wam życzę.  A oto trójka najczęściej czytanych wpisów w 2019 roku.
Top 3  2019 


https://www.granivera.com/2019/10/kosmetyczny-kalendarz-adwentowy-2019.html

Moje zestawienie kalendarzy adwentowych zaskoczyło mnie tak dobrym odbiorem wśród czytelników. To nie tylko najchętniej czytany post w 2019, ale i w kilku ostatnich latach. Obecnie zajmuje drugie miejsce najchętniej czytanych postów na tym blogu od początku jego powstania.
Wpis wyprzedza tylko post o marce Astor 

https://www.granivera.com/2019/09/nacomi-magic-dust-pylek-oczyszczajaco.html

Pyłek oczyszczający to mój hit na początku jesieni. Mogłam go przetestować jako jedna z pierwszych. Szybko zamieściłam recenzje i wpis dzięki czemu ciągle cieszy się dużym zainteresowaniem :)

https://www.granivera.com/2019/10/szczotka-do-wlosow-elite-z-biedronki-czy.html

Niepozorna z wyglądu szczotka z Biedronki. Kupiłam z czystej ciekawości. Pomyślałam,że jak się nie sprawdzi to najwyżej będę czesać nią koty. A tu proszę nie dość, że szczotka się sprawdziła to jeszcze post cieszył się tak dużym zainteresowaniem :)

Dziękuję za każde odwiedziny, za każdy klik strony i za każdy komentarz.


Szczęśliwego Nowego Roku! 

1 komentarz:

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!