Kalendarze adwentowe Yankee Candle w Rossmannie

    Drogeria Rossmann nas zaskakuje. W tegorocznej przedświątecznej ofercie drogerii Rossmann znajdziecie m.in kalendarze adwentowe ze świecami marki Yankee Candle. Kalendarz dostępny jest w dwóch wersjach. Jest opcja 12 dniowa i opcja 24 dniowa. Yankeemaniacy powinni być zadowoleni,  w końcu kalendarzy adwentowych nie trzeba sprowadzać zagranicy. Co prawda to wersja home inspiration, ale zawsze coś. Kalendarze są dostępne na wyciągnięcie ręki, ale niestety tylko stacjonarnie w drogerii. Przez Internet ich nie kupicie, nie pokazują się w ofercie sklepu online, jak i w aplikacji klubu Rossmann.  

adwentowy-kalendarz-Yankee-Candle-rossmannKalendarze adwentowe Yankee Candle w Rossmannie 


Tak jak wspominałam na wstępie dostępne są dwie wersje kalendarzy, w opcji 12 dniowej i w wersji 24-dniowej. Do kupienia tylko stacjonarnie w Rossmannie. Są to świece z serii Home Inspiration. Jest to wersja budżetowa świec Yankee Candle. 

Taka mała ciekawostka:

Marka Yankee Candle swój pierwszy kalendarz adwentowy wydała w 2014 roku i od razu okazał się on wielkim sukcesem. Kalendarz wyprzedał się błyskawicznie

kalendarz adwentowy Yankee Candle 12 okienek 


Opcja 12 dniowa jest droższa. Kosztuje obecnie w promocji 119 złotych. W środku znajdziecie 12 niespodzianek - w tym dwie pełnowymiarowe świece (holiday magic, winter woods), samplery (małe świeczki 49 g) dwóch zapachów - holiday magic, winter woods) , tlighty (6 sztuk) i dość duży świecznik z motywem świątecznym. Pomimo, że jest to wersja 12 dniowa to jak widać po zawartości, zakup nam się zwraca z nawiązką.  Gdyż wartość kalendarza przewyższa sumę, jaką musielibyśmy zapłacić kupując każdy produkt osobno. Np cena jednej świecy, którą znajdziemy w kalendarzu to koszt 29,99 złotych. 


jaka=jest zawartość-kalendarza-adwentowego-yankee-candle


 
zawartość kalendarza 12 okienek:  
 1.  sampler Glistening Christmas Noel Brillant 49g
 2.  sampler holiday magic 49 g
 3.  sampler candy came forest 49g
 4.  sampler Jasmine & Casmhere 49g 
 5.  świeca holiday magic 104 gZ
 6.  tlight 
 7. swieca winter woods 104 g
 8. tlight
 9. sampler winter woods 49 g
 10. tlight
 11. tlight
 12. świecznik 
 

kalendarz adwentowy Yankee Candle  24 okienka


Wersja kalendarza 24 dniowego jest tańsza. Kosztuje około dziewięćdziesięciu złotych. Kalendarz zawiera 24 mini świeczki typu tlight. Świeczki są w pięciu zapachach. Niestety zapachy się powtarzają. Wg mnie ta wersja kalendarza kompletnie się nie opłaca. Szkoda, że dali same mini świeczki, a nie dali do środka chociaż jednego świecznika... Za tą kwotę można kupić jedną dużą świece i to nie z serii home inspiration. 

Zapachy tlightow, jakie znajdziecie w środku: 

 • candy cane forest
 • evergreen pine&rosemary
 • glisting christmas
 • holiday magic
 • sunlight on snow


Adwentowe- kalendarze-w-Rossmanie


Yankee-Candle-adwentowy kalendarz
 
Moja opinia: Wersja 12 dniowa jest o wiele lepsza. Dlatego się na nią zdecydowałam. Szkoda tylko, że zapachy w obu kalendarzach się powtarzają. Marka ma ma bardzo dużo fajnych zapachów i mogliby włożyć do kalendarza takie zapachy, które się nie powtarzają. A my jako klienci moglibyśmy poznać nowe zapachy. Chyba, że tutaj ograniczyli się tylko do świątecznych zapachów. Może po świętach, jak co roku będzie wyprzedaż kalendarzy, zestawów świec, jak i samych świec Yankee Candle. 

Swoją drogą fajnie, że w polskiej sieci drogerii Rossmann pojawił się w końcu inny kalendarze adwentowe niż te ze słodyczami. Mam nadzieje, że adwentowy kalendarz Yankee Candle ze świecami to dopiero początek. Mam nadzieje, że teraz sieć pójdzie za ciosem i za rok w sprzedaży będą kalendarze adwentowe z ze swojej marki własnej, Isana Isany. Marki własnej sieci drogerii Rossmann. 

Tak się zastanawiam czemu ich jeszcze nie ma polskim rynku? Co roku patrząc tylko na Allegro i inne serwisy aukcyjne to kalendarz adwentowy z Isany cieszy się bardzo dużą popularnością. Gdyby trafił oficjalnie do sprzedaży do naszych polskich drogerii Rossmann to na pewno byłby na niego niezły popyt. Sama bym pewnie sobie przynajmniej jeden kupiła, a Wy ? 

Zobacz: 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!