Alpecin, szampon do włosów z kofeiną C1

Z wypadaniem włosów zmaga się chyba każdy z nas, w mniejszym lub większym stopniu. Najgorsze jest chyba dziedziczne wypadanie włosów. Gdy dolegliwości zaczynają być uciążliwe, wtedy warto poszukać skutecznego szampon na wypadanie włosów. Alpecin Hair Energizer Coffein Shampoo C1  jeden z szamponów dostępnych na naszym rynku. Szampon z kofeiną jest stricte dedykowany do wypadających włosów. Obietnice producenta mają być na tyle kuszące, gdyż skuteczność jest potwierdzona przez specjalistów.
 
Alpecin Hair Energizer Coffein Shampoo C1


 

ALPECIN Hair Energizer - Coffein Shampoo C1 jest szamponem przeznaczonym do codziennego mycia włosów, którego głównym zadaniem ma być wzmacnianie osłabionych cebulek włosa. Codzienne mycie szamponem z cofeiną C1 ma natychmiast dostarczyć cebulkom włosa aktywującą substancję czynną. Przez co stymuluje wzrost włosów w cebulce włosa. Szampon ma zabiegać dziedzicznej utracie włosów. Kofeina jest wykrywalna już po 120 sekundach od zastosowania. Przy przedłużeniu tego czasu, wzrasta ilość kofeiny wchłoniętej przez skórę głowy.

 

Wskazówki producenta:

  • szampon jest przeznaczony do codziennego stosowania
  • pozostawić na skórze głowy przez 2 minuty od momentu aplikacji do spłukania.
  • sportowcy wyczynowi - kofeina pochodząca z szamponu Alpecin może być wykrywalna w meszkach włosowych.


szampon-na-wypadające-włosy

Opakowanie jest poręczne z wgłębieniem na palec z tylu, dzięki czemu szampon nie wypadnie nam z ręki , nawet gdy mamy mokre ręce. Korek zamykany na klik. Szampon pachnie bardzo ładnie, ma wyraźne męskie nuty.  Szampon pieni się bardzo dobrze i spłukuje się bez problemu. Używamy tego tego szamponu od dłuższego czasu i już widać różnicę. Zdecydowanie mniej włosów zostaje na szczotce. 

Szampon jest przeznaczony dla mężczyzn, ale co nie znaczy, że my kobiety nie możemy go używać.Po ten szampon mogą sięgnąć także osoby, które z jakiś powodów nie mogą albo nie chcą przyjmować  suplementów diety. Dużą zaletą szamponu jest także jego cena. Za 250 ml produktu zapłacimy około 25 złotych. Dostępność także nie jest wadą, szampon kupimy zarówno w drogeriach jak i aptekach, zarówno stacjonarnych i internetowych. 

Znacie może ten szampon? Jaka jest Wasza opinia?
 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!