Alpecin, szampon do włosów z kofeiną C1

Z wypadaniem włosów zmaga się chyba każdy z nas, w mniejszym lub większym stopniu. Najgorsze jest chyba dziedziczne wypadanie włosów. Gdy dolegliwości zaczynają być uciążliwe, wtedy warto poszukać skutecznego szamponu na wypadanie włosów. Alpecin Hair Energizer Coffein Shampoo C1 jest to szampon z kofeiną, stricte dedykowany do wypadających włosów. Obietnice producenta mają być na tyle kuszące, gdyż skuteczność jest potwierdzona przez specjalistów.
 
Alpecin Hair Energizer Coffein Shampoo C1


 

ALPECIN Hair Energizer - Coffein Shampoo C1 jest szamponem przeznaczonym do codziennego mycia włosów, którego głównym zadaniem ma być wzmacnianie osłabionych cebulek włosa. Codzienne mycie szamponem z kofeiną C1 ma natychmiast dostarczyć cebulkom włosa aktywującą substancję czynną. Przez co stymuluje wzrost włosów w cebulce włosa. Szampon ma zabiegać dziedzicznej utracie włosów. Kofeina jest wykrywalna już po 120 sekundach od zastosowania. Przy przedłużeniu tego czasu, wzrasta ilość kofeiny wchłoniętej przez skórę głowy.

 

Wskazówki producenta:

  • szampon jest przeznaczony do codziennego stosowania
  • pozostawić na skórze głowy przez 2 minuty od momentu aplikacji do spłukania.
  • sportowcy wyczynowi - kofeina pochodząca z szamponu Alpecin może być wykrywalna w meszkach włosowych.


szampon-na-wypadające-włosy

Opakowanie jest poręczne z wgłębieniem na palec z tylu, dzięki czemu szampon nie wypadnie nam z ręki , nawet wtedy gdy mamy mokre ręce. Korek zamykany na klik. Szampon pachnie bardzo ładnie, zdecydowanie ma wyraźne męskie nuty. Gdy wylałam na dłoń i rozsmarowałam na włosach czuć, że to zdecydowanie inny szampon od tych, które używałam do tej pory. Producent zaleca, aby szampon przytrzymać na skórze głowy przez kilka minut. Tak tez zrobiłam. Czuć wtedy takie delikatne mrowienie. Szampon pieni się bardzo dobrze i spłukuje się bez problemu. Używamy tego tego szamponu od dłuższego czasu i już widać różnicę. Zdecydowanie mniej włosów zostaje na szczotce. 

Szampon jest przeznaczony dla mężczyzn, ale co nie znaczy, że my kobiety nie możemy go używać. Po ten szampon mogą sięgnąć także wszyscy, którzy z jakiś powodów nie mogą albo nie chcą przyjmować suplementów diety wspomagających porost włosów.
 
 Jeżeli chodzi oto gdzie możecie kupić szampon alpecin, to bez problemu dostaniecie go zarówno w drogeriach, jak i w aptekach, zarówno tych stacjonarnych i jak internetowych. 

Znacie może ten szampon? Jaka jest Wasza opinia?
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!