Velvetic, hypoalergiczny wosk do depilacji w plastrach

Depilacja plastrami z woskiem to aktualnie jedna z możliwości, jaką można wykonać depilacje w domu. Gdy w dobie panującej pandemii Koronawirusa pozamykano z dnia na dzień m.in. wszystkie gabinety kosmetyczne. Nagle wiele osób musiało we własnym zakresie  radzić sobie  z depilacją twarzy i innych części swego ciała  Sama od kilkunastu lat zmagam się z nadmiernym owłosieniem brody. Nie zliczę, u ilu specjalistów już byłam i ile badań porobiłam... Nic nie wyszło. Z genami się nie wygra, jak to usłyszałam już wielokrotnie. Na szczęście dla mnie i nie tylko dla mnie są takie wynalazki  jak plastry do depilacji. Jedyne czego do nich trzeba to trochę odwagi, aby pociągnąć za plasterek. A wierzcie mi, że z czasem to przychodzi bardzo łatwo. Z każdą depilacją jest łatwiej.

Depilacja plastrami z woskiem, Velvetic

Gabinetowa jakość! Wosk delikatny do skóry. Hipoalergiczna formuła wosku bez żywic, kompozycji zapachowych i pigmentów. Nowa metoda depilacji, na którą Ty i Twoja delikatna skóra czeka!
Wosk delikatny dla skóry. Hipoalergiczna formuła wosku bez żywic, kompozycji zapachowych i pigmentów. Nowe plastry usuwają niechciane włosy szybko, starannie i delikatnie. I tak są łatwe w użyciu! Wystarczy przykleić do skóry i oderwać i to wszystko. Żadnych uciążliwych zabrudzeń na skórze! Wosk usuwa włoski poniżej powierzchni skóry, dlatego skóra pozostaje gładsza dłużej, bo aż do ośmiu tygodni. Nowe włoski odrastają słabsze, cieńsze dlatego też są mniej widoczne i nie mają tendencji do wrastania. Plastry doskonale zestawione do szybkiego i łatwego usuwania włosków z twarzy, okolic bikini oraz pach. Testowane dermatologiczne. Przed pierwszym przystąpieniem do depilacji należy wykonać test na małym kawałku ciała czy produkt nie powoduje podrażnień. Gdy po upływie 24 godzin nie wystąpią objawy podrażnienia, można przystąpię do depilacji.

hupoalergiczny-wosk-do-depilacji-w-plastrach

W opakowaniu znajduje się 48 plastrów złożonych z dwóch części. Plastry są różnej wielkości, W zestawie znajdują się dokładnie: 24 pojedyncze plastry do depilacji twarzy, 12 pojedynczych do bikini i 12 pojedynczych do depilacji ciała. Jeżeli macie ochotę i taką potrzebę to te większe plastry możecie pociąć sobie wg potrzeb. Nic to nie umniejszy ich jakości.  Dodatkowo w opakowaniu znajdziemy dwie chusteczki pielęgnacyjno- oczyszczające. Chusteczki owe 

Gdy tylko otrzymałam te plastry to od razu przystąpiłam do testów. A miałam co depilować. Brak możliwości pójścia do kosmetyczki mocno odbił się na mojej twarzy. Miałam co robić. 
Nie będę Was okłamywać, że depilacja tymi plastrami w ogóle nie boli. Jednak, gdy szybko i sprawnie oderwiecie plaster to ból będzie minimalny albo nic nie poczujecie. Ja przez lata depilacji, mam już tak mocno uodpornioną skórę, że już praktycznie nie czuje bólu podczas depilacji. Ważne jest, aby się nie bać i szybko pociągnąć za plaster. To podstawa.

Depilacja w domu, dobry plaster do depilacji to podstawa  Przy sprawnym i szybkim zerwaniu plastra ze skóry ból jest minimalny albo go nie ma. Przerobiłam różne metody depilacji woskiem: depilacja u kosmetyczki ciepłym żółtym woskiem i ciemnym woskiem, a nawet depilacje pastą cukrową. Przerobiłam depilacje plastrami w domu i tutaj już tak wesoło nie było. Depilacja jeszcze jako tako, ale zmycie lepkich pozostałości to już była jakaś masakra.  

Plastrów Velvetic w odróżnieniu od zwykłych plastrów nie trzeba rozgrzewać w dłoniach. Wyciągamy z opakowania, przyklejamy gdzie mamy przykleić i depilujemy. Szybko, prosto i wygodnie. To wygoda to, że plastry idealnie przylegają do skóry. Szybko i delikatnie usuwają wszystkie zbędne włoski. Po zwykłych plastrach z woskiem bardzo doceniam fakt, gdy nie zostaje  mi na skórze żadna lepka i trudna do usunięcia warstwa na skórze. Nadmiar bez problemu usuwam chusteczką z zestawu, 


Jestem zachwycona tym, jak plastry Velvetic  łatwo się przyklejają do skóry, jeden sprawny ruch i już. Właśnie odchodzą włoski. Podoba mi się  to, że na skórze praktycznie  nie zostaje wosk z  plastrów, Przemywam depilowaną skórę wacikiem, który jest w zestawie i już skóra jest gładziutka, jak u pupci niemowlaczka. Na uwagę zasługuje bez wątpienia fakt, że po użyciu tych plastrów nie mam uszkodzonej skóry, nawet przy odrywaniu miejsc, którym jest mocny, twardy i ciemny zarost. Przy zwykłych plastrach z woskiem nie raz zdarzyło mi się, że uszkodziłam sobie naskórek. 
 

Plastry do depilacji, Velvetic to mój ulubieniec w kategorii plastrów do depilacji i niewątpliwy kandydat do ulubieńca roku 2020. Na pewno nie raz do nich wrócę. Dla mnie te plastry do wyższa szkoła depilacji. To idealna alternatywa do wszelakich maszynek i innych wynalazków, po których włosy rosną, jak szalone. Przy depilacji plastrami włosy odrastają zdecydowanie wolnej. Depilacja tymi plastrami z powodzeniem może zastąpić depilacje w gabinecie kosmetycznym. Wszystko, czego potrzebujmy to odrobina cierpliwości. 
  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!