Velvetic, hypoalergiczny wosk do depilacji w plastrach

Gdy w dobie panującej pandemii Koronowirusa pozamykano z dnia na dzień m.in wszystkie gabinety kosmetyczne. Nagle wiele osób musiało we własnym zakresie  radzić sobie  z depilacją twarzy i innych części swego ciała  Sama od kilkunastu lat zmagam się z nadmiernym owłosieniem brody. Nie zliczę u ilu specjalistów już byłam i ile badań porobiłam... Nic nie wyszło. Z genami się nie wygra, jak to usłyszałam już wielokrotnie. Na szczęście dla mnie i nie tylko dla mnie są takie wynalazki, jak plastry do depilacji. Jedyne czego co trzeba to trochę odwagi, aby pociągnąć za plasterek. A wierzcie z czasem to przychodzi i to bardzo łatwo. Z każdą depilacją jest łatwiej.

Velvetic, Hypolaergiczny wosk do depilacji w plastrachGabinetowa jakość! Wosk delikatny do skóry. Hypoalergiczna formuła wosku bez żywic, kompozycji zapachowych i pigmentów.Nowa metoda depilacji na którą Ty  i Twoja delikatna skóra czeka!

   

Wosk delikatny dla skóry.Hypoalergiczna formuła wosku bez żywic, kompozycji zapachowych i pigmentów. Nowe plastry usuwają niechciane włosy szybko, starannie i delikatnie. I tak są łatwe w użyciu! wystarczy przykleić do skóry i oderwać i to wszystko.

Żadnych uciążliwych zabrudzeń na skórze!Wosk usuwa włoski poniżej powierzchni skóry, dlatego skóra pozostaje gładsza dłużej, bo aż do ośmiu tygodni. Nowe włoski odrastają słabsze,cieńsze dlatego też są mniej widoczne i nie mają tendencji do wrastania. 

Plastry doskonale zestawione do szybkiego i łatwego usuwania włosków z twarzy, okolic bikini oraz pach. Testowane dermatologiczne.


Przed pierwszym przystąpieniem do depilacji należy wykonać test na małym kawałku ciała czy produkt nie powoduje podrażnień. Gdy po upływie 24 godzin nie wystąpią objawy podrażnienia, można przystąpię do depilacji.


W opakowaniu jest 48 plastrów złożonych z dwóch części. Plastry są rożnej wielkości, W zestawie znajdziecie: 24 pojedyncze plastry do depilacji twarzy, 12 pojedynczych do bikini i 12 pojedynczych do depilacji ciała. Jeżeli macie ochotę i taką potrzebę to te większe plastry możecie pociąć sobie wg potrzeb. Nic to nie umniejszy ich jakości.  Dodatkowo w opakowaniu znajdziemy dwie chusteczki pielęgnacyjno- oczyszczające. 

Gdy tylko otrzymałam te plastry to od razu przystąpiłam do testów. A miałam co depilować. Brak możliwości pójścia do kosmetyczki mocno odbił się na mojej twarzy. Miałam co robić. 
Nie będę Was okłamywać, że depilacja tymi plastrami w ogóle nie boli. Jednak. gdy szybko i sprawnie oderwiecie plaster to ból będzie minimalny albo nic nie poczujecie.

Ja przez lata depilacji, mam już tak mocno uodpornioną skórę, że już praktycznie nie czuje bólu podczas depilacji. Ważne jest aby się nie bać i szybko pociągnąć za plaster. To podstawa.
Przy sprawnym i szybkim zerwaniu ze skóry ból jest minimalny albo go nie ma. Przerobiłam różne metody depilacji woskiem: depilacja u kosmetyczki ciepłym żółtym woskiem i ciemnym woskiem, a także depilacje pastą cukrową. Przerobiłam depilacje plastrami w domu i tutaj już tak wesoło nie było. Depilacja jeszcze jako tako, ale zmycie lepkich pozostałości to już była masakra ;/ 

Plastrów Velevetic w odróżnieniu od zwykłych plastrów nie trzeba rozgrzewać w dłoniach. Wyciągamy z opakowania, przyklejamy gdzie mamy przykleić i depilujemy. Szybko. prosto i wygodnie. To wygoda to że plastry idealnie przylegają do skóry. Szybko i delikatnie usuwają wszystkie zbędne włoski. Po zwykłych plastrach z woskiem bardzo doceniam fakt, gdy nie zostaje
 mi na skórze żadna lepka i trudna do usunięcia warstwa na skórze. Nadmiar bez problemu usuwam chusteczką z zestawu, 

Jestem zachwycona tym, że plastry Velvetic tak łatwo się przyklejają do skóry, jeden sprawny ruch i już. Wszystko ładnie schodzi. Podoba mi się, to, że na skórze praktycznie nic nie zostaje, przemywam wacikiem, który jest w zestawie i już skóra jest gładziutka, jak u pupci niemowlaczka. Żadnych uszkodzeń skóry, nawet przy mocnym i twardym ciemnym zaroście. Przy zwykłych plastrach z woskiem nie raz zdarzyło mi się że uszkodziłam sobie naskórek. 
Te plastry to mój ulubieniec w kategorii plastrów do depilacji i nie wątpliwy kandydat do ulubieńca roku 2020. Na pewno nie raz do nich wrócę. Dla mnie te plastry do wyższa szkoła depilacji. To idealna alternatywa do wszelakich maszynek i innych wynalazków po których włosy rosną, jak szalone. Przy depilacji plastrami włosy odrastają zdecydowanie wolnej. Depilacja tymi plastrami z powodzeniem może zastąpić depilacje w gabinecie kosmetycznym. 
  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!