Sudio - słuchawki bezprzewodowe tolv

Jeden z moich ulubionych wynalazków ostatnich czasów są słuchawki bezprzewodowe. Nie ma jak  swoboda podczas biegania, nic nas nieogranicza, żaden kabel. Możemy biegać bez obaw, że za chwile kabel nam zablokuje ruchy. Oczywiście brak kabelka to nie jedyna zaleta słuchawek bezprzewodowych.

 Sudio TOLV słuchawki bezprzewodowe 

TOLV ANTHRACITE


Doświadcz pełnej wolności bez plączących się kabli. Szybkie parowanie i niesamowicie lekkie etui zrewolucjonizują twoją codzienną rutynę. Dzięki znakomitemu czasowi pracy baterii i przetwornikach wykonanych z grafenu, będziesz mógł cieszyć się swoją muzyką w najlepszej możliwej jakości, gdziekolwiek jesteś.
Dane techniczne:

  • 7 godz. pracy na baterii
  • 35 godz. łącznie razem z 4 dodatkowymi ładowaniami poprzez etui ładujące
  • Grafenowe przetworniki do zapewnienia lepszej jakości dźwięku
  • Automatyczne parowanie się z urządzeniami
  • Bluetooth 5.0
  • 15 metrów zasięgu
  • po zalogowaniu w systemie SudioSphere można przedłużyć gwarancję z 12 na 18 miesięcy 
Słuchawki są kompatybilne i działają zarówno z systemem IOS jak i Android. Są dobrze wyprofilowane, dobrze trzymają się na swoim miejscu. ( W zestawie dostajemy 6 zapasowych nakładek). Słuchawki mają aż 15 metrów zasięgu, dzięki czemu mogę sobie poskakać, posprzątać czy ugotować obiad. W końcu nie od dzisiaj wiadomo, że gdy słuchamy dobrej muzyki wszystko robi się łatwiej i jakby szybciej.

 
Słuchawki nie rozłączają się. Na jednym ładowaniu słuchawki wytrzymują aż 7 godzin, a po dodatkowych ładowaniach przez etui mogą grać aż 35 godziny,
Gdy jakimś cudem słuchawki wypadną z ucha to automatycznie przestaje grac muzyka. Dzieje się tak do czasu zanim słuchawka nie znajdzie się ponownie w uchu, nie koniecznie naszym. Bezprzewodowe słuchawki nie oznaczają,,że muzyki musimy słuchać sami. W każdej chwili możemy podzielić się słuchawką z kimś bliskim i razem posłuchać muzyki :)


Jeśli lubicie dużo rozmawiać, to te słuchawki sprawdzą się też świetnie do długich rozmów przez telefon. Dla mnie ogromnym plusem jest to, że po utraceniu połączenia automatycznie łączą się z urządzeniem, dzięki czemu nie muszę nic dodatkowo klikać. To jest bardzo wygodne. 
 
 
Mam dla Was specjalny kod rabatowy:

Na hasło granivera macie 15% rabatu stronie www.sudio.com/pl

Obecnie marka jest w trakcie kampanii, w której do każdego zamówienia dołączenie są darmowe poręczne, płócienne torebki na ramię (Tote bag).

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!