Sudio - słuchawki bezprzewodowe tolv

Słuchawki bezprzewodowe to jeden z moich ulubionych wynalazków ostatnich czasów. Nie ma jak swoboda podczas biegania, swoboda podczas chodzenia nic nas nie ogranicza, żaden kabel. Możemy biegać bez obaw, że za chwile kabel nam zablokuje ruchy. Oczywiście brak kabelka to nie jedyna zaleta słuchawek bezprzewodowych.

sudio-tolv-opinie
 Sudio, Tolv słuchawki bezprzewodowe 

 

TOLV ANTHRACITEDoświadcz pełnej wolności bez plączących się kabli. Szybkie parowanie i niesamowicie lekkie etui zrewolucjonizują twoją codzienną rutynę. Dzięki znakomitemu czasowi pracy baterii i przetwornikach wykonanych z grafenu, będziesz mógł cieszyć się swoją muzyką w najlepszej możliwej jakości, gdziekolwiek jesteś.
Dane techniczne:

  • 7 godz. pracy na baterii
  • 35 godz. łącznie razem z 4 dodatkowymi ładowaniami poprzez etui ładujące
  • Grafenowe przetworniki do zapewnienia lepszej jakości dźwięku
  • Automatyczne parowanie się z urządzeniami
  • Bluetooth 5.0
  • 15 metrów zasięgu
  • po zalogowaniu w systemie SudioSphere można przedłużyć gwarancję z 12 na 18 miesięcy 

Marka Sudio ma w swojej ofercie słuchawki Tolv aż w sześciu kolorach: białym, czarnym, zielonym, różowym, niebieskim i antracytowym.Co otrzymujemy w zestawie razem ze słuchawkami tolv? 

Słuchawki są zapakowane w ładne, minimalistyczne pudełko. w którym oprócz etui ładującego ze słuchawkami znajduje się mały kartonik z akcesoriami, a w nim - trzy pary dodatkowych gumek różnej wielkości, tak aby każdy mógł sobie dopasować do swoich uszu. Dodatkowo mamy krótki przewód ładujący ze złączem micro USB, instrukcje i kartę gwarancyjną.


  
Słuchawki są kompatybilne i działają zarówno z systemem IOS, jak i Android. Przetestowałam to na obu systemach.  Są dobrze wyprofilowane, dobrze trzymają się na swoim miejscu, czyli w uszach. Także podczas biegania czy skakania. Słuchawki mają aż 15 metrów zasięgu, dzięki czemu mogę odłożyć telefon w przysłowiowy kąt i sobie poskakać, posprzątać czy ugotować obiad. Nic mi nie blokuje ruchów, zwłaszcza gdy sprzątam czy ćwiczę. W końcu nie od dzisiaj wiadomo, że gdy słuchamy dobrej muzyki, wszystko robi się łatwiej i jakby szybciej. 

Na jednym ładowaniu słuchawki wytrzymują aż 7 godzin, a po dodatkowym ładowaniu przez etui mogą grać aż 35 godziny. Gdy jakimś cudem słuchawki wypadną z ucha to automatycznie przestaje grać muzyka. Dzieje się tak do czasu zanim słuchawka nie znajdzie się ponownie w uchu, nie koniecznie naszym. Bezprzewodowe słuchawki nie oznaczają, że muzyki musimy słuchać sami. W każdej chwili możemy podzielić się słuchawką z kimś bliskim i razem posłuchać muzyki :)


Jeśli lubicie dużo rozmawiać przez telefon, to te słuchawki sprawdzą się też świetnie do długich rozmów przez telefon. Dla mnie ogromnym plusem jest to, że po utraceniu połączenia automatycznie łączą się z urządzeniem, dzięki czemu nie muszę nic dodatkowo klikać.  

Jak sparować słuchawki Tolv z telefonem z systemem IOS, Android czy z laptopem z systemem Windows? 

Należy włączyć bluetooth w urządzeniu, który chcemy sparować. Następnie włączyć wyszukiwanie. Słuchawki powinny połączyć się automatycznie.  Gdyby tak się nie stało należy chwilę poczekać. Gdyż łączenie z laptopem ( przynajmniej takim jak mój) i słuchawkami może chwilę potrwać. Po czym poznać jaki jest stan baterii w etui ładującym ?

 
 
Na etui ładującym są dwie diody. Jedna informuje nas o poziomie naładowania etui, a druga o poziomie naładowania słuchawek. 

 
Mam dla Was specjalny kod rabatowy:

Na hasło granivera15 dostaniecie rabat 15% zniżki na asortyment marki Sudio.

Sudio discount code

With the slogan granivera15 you will get a 15% discount on the Sudio brand assortment

Zobacz: 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!