Bebeauty, szampon do włosów z aloesem

Po dużym sukcesie aloesu Bebeauty i opakowania w formie liścia aleosu. Do sieci sklepów Biedronki trafiły teraz do sprzedaży szampony  z aloesem. Podobnie, jak w słynnych poprzednikach, również teraz mamy opakowanie, które jest w kształcie liścia aloesu. W sprzedaży mamy trzy wersję szamponu - do włosów suchych i zniszczonych, do włosów normalnych i do włosów przetłuszczających się. Aloes w opakowaniu w kształcie liści aloesu cieszy się umiarkowaną opinią, a jak będzie z szamponami? 

opinie-szampon-biedronka

Bebeauty, szampon do włosów z aloesem 

Szampony pojawiły się w ofercie sklepu Biedronka w promocji od 1 października. . 
Szampony mają 100%  vegańską formułę. 

szampon-biedronkawersje szamponów :
  • szampon do włosów przetłuszczających się - aloes & szałwia
  • szampon do włosów suchych i zniszczonych - aloes & olej z konopi
  •  szampon do włosów normalnych - aloes & Żen-szeń   Ja z tej trójki wybrałam szampon do włosów przetłuszczających się z aloesem i szałwią. Nie powiem mocno kusił mnie zakup całej trójki. Jednak stwierdziłam, że w chwili obecnej nie potrzebuje, aż tyle. Poza tym szampon do włosów normalnych to nie dla moich włosów. Jedynie ten do suchych i zniszczonych byłby dla mnie dobry. Koniec końców kupiłam tylko wersje dla włosów przetłuszczających. 

Szampon ma w swoim składzie 97% składników pochodzenia naturalnego. Ma wegańską formule, która zawiera w sobie takie składniki aktywne jak wyciąg z szalwi i prowitaminę B5 oraz sok z aloesowy. Sok aloesowy pozyskany z meksykanskich plantacji organicznych. To wszystko wymieszane z łagodnymi środkami myjącymi pochodzenia naturalnego. Ta mieszanka ma dać uczucie nawilżenia i odświeżenia włosów. Sam szampon ma doskonale myć włosy i oczyścić skórę głowy i pozostawić włosy świeże i przyjemne w dotyku na długo. 

Od słynnego już żelu aloesowego, opakowanie różni się tylko kolorem. Kosmetyk jest zabezpieczony przed otwieraniem w sklepie przezroczystą naklejką. Gdy jest uszkodzona tzn że ktoś otwierał.  Zapach szamponu jest typowo aloesowy. Zapach przypomina mi zapach słynnego żelu z Biedronki. Konsytencja szamponu jest bardzo lejąca. Trzeba uważać przy otwieraniu. 

Szampon dobrze się pieni i myje włosy. Po pierwszych testach jest miłe zaskoczona. 


Taka mała ciekawostka: produkt certyfikowała fundacja   Międzynarodowy ruch na rzecz zwierząt - Viva, która aktywnie walczy o poprawę losu zwierząt. 

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!