Mieszkanie w stylu skandynawskim z Desenio

Jak nie wiele potrzeba, aby odnowić i nadać charakter naszemu mieszkaniu. Czasami wystarczy tylko pomalować ściany i powiesić plakaty i to jest to. Nie tak dawno zdecydowaliśmy się odmienić nasze mieszkanie. Na pierwszy ogień poszedł kolor na ścianie. Po kilku latach fiolet na ścianie zmieniliśmy na jasny szary. To był strzał w dziesiątkę. Docelowo chcielibyśmy, aby nasze mieszkanie było w stylu skandynawskim. Powoli wprowadzamy więc dodatki w tym stylu. W pierwszej kolejności zdecydowaliśmy się na plakaty w pięknych ramach z czarnego metalu.


plakaty-desno-styl-skandynawskiMieszkanie w stylu skandynawskim z Desenio 

Jak w prosty sposób odmienić swoje mieszkanie? 

Marka Desenio specjalizuje się w wystroju wnętrz w stylu skandynawskim. Firma powstała w 2010 roku i od tego czasu prężnie się rozwija. W chwili obecnej marka jest obecna w wersji online w 33 krajach. W Desenio znajdziemy szeroka gamę skandynawskich plakatów oraz ramek, zawieszek, klipsów i półek na obrazy. W ofercie znajdziemy się coś do każdego pomieszczenia i każdego stylu wystroju. Warto obserwować stronę, gdyż marka często dodaje nowości do swojego asortymentu, tak aby nadążyć za najnowszymi trendami stylów wystroju wnętrz i designu skandynawskiego. 

Oferowane przez Desenio plakaty są drukowane na najwyższej jakości niepowlekanym, matowym papierze klasy premium (200 g). Cechuje go luksusowe wykończenie. Marka Desenio ma bardzo duży wybór plakatów. Gdy pierwszy raz zaczęłam przeglądać stronę, na dzień dobry do ulubionych dodałam ponad czterdzieści przeróżnych grafik. Z których zaczęłam przebierać i wybierać i mój wybór padł na kilka plakatów. Przepadłam na kilka godzin, zanim wybrałam to co chciałam 

inspiracje-,ieszkanie-styl-skandynawski-kod-rabatowy

 


Nazwy poszczególnych plakatów od lewej: 


Plakaty przyszły do mnie w komplecie z ramami. Wybraliśmy te kolorze czarnym.  Plexi jest zabezpieczone folią, dzięki czemu macie pewność, że się nie porysują w transporcie. Ramki montuje się instynktownie. Ściągamy folie, wkładamy plakaty, zamykamy z drugiej strony i już możemy wieszać. Warto przed zamknięciem ram sprawdzić, czy aby na pewno nie dostały się tam jakieś paprochy. 

Co do jakości wydruku to plakaty są wydrukowane na najwyższym jakości papierze. Na wydruku nie ma żadnych skaz czy źle wydrukowanych miejsc. Plakaty są drukowane na najwyższej jakości niepowlekanym, matowym papierze klasy premium (200 g). Plakaty cechuje luksusowe wykończenie. 

Pod plakatami powiesiliśmy dwie gustowne białe półeczki. Na jednej z nich znalazły się słodkie doniczki z sukulentami z Biedronki, a druga półeczka będzie na sezonowe ozdoby. W tej chwili są to dynie. W późniejszym czasie będą to ozdoby świąteczne itp. 

 

Z moim kodem GRANIVERA dostaniecie 25% zniżki na plakaty* w Desenio, ważny do północy 15.10.

Zaobserwujcie @desenio na instagramie po więcej plakatowych inspiracji!

*Z wyłączeniem ramek i plakatów z kategorii Handpicked/Collaborations/ Personalizowane

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!