Jak nosić czarny plecak? Gaston Luga

Nie jest tajemnicą, że wybierając się na wycieczkę najlepiej wziąć ze sobą plecak. Napakujemy go i dalej mamy wolne dwie ręce. Ja wybierając plecaki, torebki i inną galanterię wybieram je przeważnie w kolorze czarnym. Czarny jest bezpieczny i pasuje do wszystkiego. Plecaki Gaston Luga charakteryzują wysoką jakością wykonania oraz funkcjonalnością. Tym razem także postawiłam na czerń. 
Jak nosić czarny plecak? Gaston Luga 


  
 
Marka Gaston Luga czerpie inspirację od podróżnika, który spersonalizował swój plecak, łącząc funkcjonalność ze stylowym wyglądem zewnętrznym. W ten sam sposób marka dąży do projektowania plecaków, które wypełniają lukę między modą a funkcjonalnością. W tym celu skupia się na eleganckich projektach, które idealnie pasują do pełnego przygód stylu życia. Dołączono unikalne detale, takie jak ukryta kieszeń na paszport, przywieszki adresowe, subtelne kolory, metaliczne okucia i metalowe nóżki oraz połączyliśmy je z elementami skandynawskiego minimalizmu, takimi jak sprytne przechowywanie i użycie trwałych materiałów. W ten sposób powstała kolekcja plecaków idealnych na każdą okazję. 

 

kobieta-na-spacerze-z-plecakiem-na plecach-w-lesie


 


WYMIARY 42 x 30 x 15

WAGA NETTO 1.0 kg

POJEMNOŚĆ 18L

MATERIAŁ Mocne i wytrzymałe płótno, 

Skóra PUINNER LAPTOP COMPARTMENT13"-15" (bez pokrowca)

Kieszenie wewnętrzne ukryta kieszonka na paszport 

regulowane szelki 
  


Plecaki Gaston Luga są wyjątkowe, ponieważ mają wysoce ustrukturyzowane wewnętrzne podziały i czysty, opływowy kształt. Są również wykonane z mocnych, odpornych materiałów, takich jak płótno bawełniane i metalowe klamry. Ponadto  plecaki są wykonane ze skóry wegańskiej, która zachowuje wysoką jakość.


Jedną z charakterystycznych cech  plecaków jest ukryta kieszeń na paszport. Ta kieszeń znajduje się z tyłu torby i bezpiecznie mieści się na plecach użytkownika. W ten sposób kieszeń na paszport umożliwia przechowywanie ważnych dokumentów, takich jak paszport lub bilety lotnicze, blisko Ciebie, jednocześnie umożliwiając łatwy dostęp do nich w razie potrzeby

kobieta-na spacerze-z-czarnym-plecakiem-Gaston-Luda-na-plecach

Gaston Luga a discount Code - granivera15

 kod  rabatowy : granievera15 da Wam 15% zniżki na całą kolekcje sklepu. gaston luga

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!