Jak w łatwy sposób odmienić pokój dziecinny, plakaty posterstore

Mój syn bardzo lubi zwierzątka i te małe i te duże. Postanowiliśmy zrobić mu niespodziankę i zmienić wystrój w jego pokoiku. Naszą pierwszą zmianą było pomalowanie ściany na biało, a później powieszenie plakatów. Zdecydowałyśmy się umieścić je w ramkach ze złotą obramówką. Idealnie pasują do białej ściany. Wybraliśmy plakaty marki Poster Store. Na stronie sklepu jest ogromny wybór. Można spokojnie spędzić w poszukiwaniach tego co się chce, i co ładnie wyglądałoby na naszych ścianach  i cały dzień. Na szczęście w wybieraniu tego co fajnie wyglądałoby w pokoju dziecinnym pomógł nam nasz syn. 
kod rabatowy poster storeJak w łatwy sposób odmienić pokój dziecinny, plakaty Poster StoreZ pośród plakatów dla dzieci na stronie marki Poster Store od razu wybrał mapę świata zwierzątek, alfabet zwierząt i kotka z motylkiem. Zachęcam do tego, aby to dzieci z Wami aktywnie wybierały to co chcą. One od razu powiedzą co im się spodoba, a co nie. Zresztą to one będą później miały u siebie w pokoju te piękne grafiki, dlatego warto je zapytać o zdanie. No chyba ze chcecie zrobić im niespodziankę. To wtedy warto delikatnie podpytać, o to i owo.


  • Mapa świata zwierzątek, alfabet zwierzątek i kotek z motylkiem.

To nasz wybór. Duża mapa świata zwierząt pokazująca gdzie żyją dane zwierzątka. Aby grafika była bardzo dobrze widoczna, zdecydowaliśmy się na największy rozmiar ramy i plakatu tj. na wymiar 50x70. Ten rozmiar do tego plakatu jest najlepszy. Wszystkie zwierzęta są bardzo dobrze widoczne.
Plakaty Alfabet - zwierzęta wg alfabetu po angielsku. Tutaj zwierzątka w kolejności alfabetycznej od A do Z. Oczywiście jest to alfabet w wersji angielskiej. 

I coś co nasz syn chciał od razu, odkąd zobaczył po raz pierwszy na stronie Poster Store, pośród innych obrazków dla dzieci. Był to plakat burego kotka, któremu usiadł na nosie motylek. Uroczy :)


  • O marce Poster Store:


● W Poster Store znajdziesz plakaty i ramki w skandynawskim stylu, które są zarówno piękne, jak i niedrogie - odnajdziesz tam również inspirację do zaprojektowania własnej galerii obrazów ( uwaga przeglądanie inspiracji uzależnia ! ) 

● Wszystkie plakaty dostępne są w następujących rozmiarach: 13x18 cm, A4 (21x30 cm), 30x40 cm, 40x50 cm, 50x50 cm, 50x70 cm i 70x100 cm. Mogę śmiało stwierdzić, że plakaty są idealne do każdego stylu wnętrza, bez względu na to, czy masz przestrzeń na luksusową galerię ścienną z plakatem o wymiarach 70x100 cm, czy też chcesz umieścić na biurku małe zdjęcia wielkości pocztówki. 

● Poster Store posiada ogromny wybór plakatów w najróżniejszym stylu, które trafią w gust każdego - co wtorek firma prezentuje nową kolekcję plakatów pod zmieniającym się tematem

● Wyjątkowe plakaty pomogą stworzyć własną galerię obrazów indywidualnie dopasowaną do twojego domu

● Wszystkie plakaty drukowane są na wysokiej jakości ekologicznym papierze. Papier używany do produkcji naszych plakatów oraz ​nasz partner TGM Stockholm​ posiadają certyfikaty: FSC​ - drewno pochodzi tylko z lasów certyfikowanych Nordic Swan​ Ecolabel - który przyczynia się do zrównoważonej konsumpcji i produkcji. Wszystkie nasze działania oraz logistyka są skonstruowane tak, by pozostawić po sobie jak najmniejszy ślad węglowy

● Środowisko ma dla nas znaczenie! Marka wierzy, że wspólnie możemy wpłynąć na wybory oraz nawyki naszych klientów. Celem Poster Store jest zminimalizowanie wpływu produkcji na środowisko, tak aby firma mogła spełniać wszelkie standardy zrównoważonego rozwoju i codziennie zapewniać naszych klientów, że wspieramy ekologiczne rozwiązania.

 

  • Ramki

Ramki możecie wybrać w różnych kolorach. Z pewnością każdy wybierze coś dla siebie. Mamy tutaj ramki i białe i czarne, złote czy miedziane i drewniane i metalowe. Od wyboru do koloru. Taka kolorystyka sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Ramki mniejsze tj te w wielkości od A4 można bez problemu postawić np. na komodzie, gdyż zawierają stopki. Same ramki są dobrze zabezpieczona do transportu. Zafoliowane, a rogi zabezpieczone.

  Sklep Poster Store posiada bardzo bogatą ofertę. Znajdziecie tutaj i obrazy do kuchni i obrazy dla dzieci czy abstrakcyjne plakaty.  A gdy będziecie mieli problem z wyborem, wtedy warto zajrzeć do zakładki bestsellery

Oprócz plakatów do pokoju syna, zdecydowałam się na zamówienie kilku małych grafik do postawienia na komodzie. Są one w wersji czarno-białej. Małe i zgrabne. Grafiki idealnie sprawdzą się do zdjęć. Jako tło będą idealne, ale i dekoracją samą w sobie tym bardziej. Ramki mają wbudowane stojaki do postawienia.


Mam dla Was kod rabatowy w sklepie Poster Store na hasło granivera35 (35% rabatu na plakaty z wyłączeniem kategorii Selection). Kod będzie ważny od 30 października do 30 listopada do północy.


Jak Wam się podoba taki wystrój w pokoju? Podobają Wam się plakaty, które wybrałam? Znacie już sklep Poster Store ?  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!