naomi campbell, here to stay

Chyba nie ma osoby, która nie znałaby Naomi Campbell. To ikona modelingu lat 80tych i 90tych. Pierwsza czarnoskóra modelka, która pojawiała się na okładce paryskiego Vogue. Jako dziewięcioletnia dziewczynka wystąpiła w teledysku Boba Marleya - Is this love. A lata później już jako znana supermodelka,  Naomi wystąpiła w teledysku Michaela Jacksona - In the Closed. Sama Naomi próbowała swoich sił w przemyśle muzycznych, wydając w 1994 płytę Baby Woman. Płyta odniosła spory sukces w Japonii. Za to w Europie najwyżej notowany utwór zając tylko 40 miejsce w notowaniu Brytyjskiej listy przebojów. Naomi Campbell to dzisiaj przede wszystkim marka.  Bardzo dużym powodzeniem cieszą się perfumy sygnowane jej nazwiskiem. Od 1999 roku Naomi Campbell wydała ponad 25 zapachów dla kobiet we współpracy z koncernem Procter & Gamble. Właśnie nie tak dawno swoją premierę miał najnowszy zapach Naomi - Here To Stay.   


perfumy-naomi-campbell-opinie

 

Here to Stay, woda toaletowa Naomi Campbell

opinie-naomi-campbell
Here To Stay to zapach o promiennej, kwiatowej nucie serca, którą dopełniono soczystymi owocami. Pierwsze wrażenie musującej kompozycji, zostało wzmocnione soczystą maliną i uzależniającą czarną porzeczką. Kompozycja ta rozpływa się w promiennej nucie serca z różą i jaśminem. Zapach ma być idealny dla kobiet silnych i pewnych siebie. Here to Stay to świetlista, kwiatowa kompozycja otulona zmysłowymi nutami wanilii i piżma. Całość tworzy niezapomnianą aurę.

Nuty zapachowe:

Nuta głowy: malina, czarna porzeczka

Nuta serca: jaśmin wielkolistny, esencja róży

Nuta głębi: wanilia, piżmo


Iconic, Beauty, legend, Passion 

Ikona, uroda, legenda i pasja. Te cztery hasła zdobią flakonik perfum. Nie pojawiły się one na flakonie przez przypadek. Zapach Here To Stay ma zachęcić kobiety do walki o swoje oraz do wyrażania tego, co czują i kim są. Here to Stay to hasło przesłanie i inspiracja zaczerpnięta z wywiadu z Naomi. Ikona świata mody z pasją broniła pozycji młodych czarnoskórych dziewcząt, po tym jak chwilowy trendem nazwano coraz to silniejszą obecność w modelingu. Naomi mówi: „Modelki o innych kolorach skóry niż biały nie są tylko krótkotrwałą modą. Zamierzamy tu zostać."

Naomi Campbell jako modelka jest dzisiaj wzorem do naśladowania dla nowego pokolenia kobiet. Idea jej najnowszego zapachu powinna stać się przesłaniem wsparcia dla wszystkich kobiet na całym świecie: pozostańcie wierne samym sobie, nigdy nie traćcie wiary w siebie i zawsze walczcie o siebie.

To uniwersalne przesłanie powinno spodobać się wszystkim kobietom, a jak z zapachem? 

 zapach-perfumy-woda-toaletowa

Butelka jest zgrabna, wykonana z mrożonego szkła. Co do zapachu to przy pierwszym użyciu mi się nie spodobał. Miałam nawet nie odparte wrażenie, że ten zapach śmierdzi. Dopiero przy drugim podejściu, gdy zapach się ulotnił i uleżał na skórze, stał się całkiem przyjemny. To wszystko przez to, że za pierwszym razem psiknęłam zapach do korka. To był błąd. Przytłoczył mnie zapach jaśminu. Miałam nieodparte wrażenie, że zniknęły wszystkie inne nuty zapachowe, a pozostał tylko jaśmin. 

Na szczęście na skórze zapach pachnie zupełnie inaczej. Jest o wiele bardziej przyjemny. Nuta jaśminu wielkolistnego jest bardziej przystępna i przyjemniejsza. Wyraźnie czuć inne nuty zapachowe. Z czasem zapach robi się bardziej przyjemny. Jest trwały. Wyczuwalny na skórze po kilku godzinach, a na ubraniu zapach jest wyczuwalny na drugi dzień. 

Zapach Naomi Campbell kupicie w sieci drogerii Rossmann. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!