SUDIO - SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE KLAR

Słuchawki Sudio uwielbiam. To już drugi model słuchawek jaki mam z tej marki. Mam już jedne słuchawki marki sudio- Tolv.  Tym razem zdecydowałam się na biały model słuchawek Klar. Słuchawki te mają wbudowany mikrofon, zasięg do 10 metrów, czas pracy baterii do 30 godzin. Przy czym już po 10 minutach ładowania otrzymamy kolejną godzinę słuchania oraz mają super tryb Active Noise Canceling, dzięki czemu żadne hałasy z zewnątrz nie będą nam przeszkadzać. Przyznam, że takie słuchawki to dla mnie zbawienie, gdy chce choć na chwilę mieć święty spokój i posłuchać czegoś innego niż dziecięcych wrzasków. 

klar-white-phones-opinie

 Sudio - słuchawki Klar White


Dane techniczne

Dzięki aktywnej redukcji szumów słuchawek Sudio Klar będziesz w stanie w pełni skupić się na wykonywanych czynnościach. Wygodna opaska oraz nauszniki są wykonane z wegańskiej skóry i pozwalają na długie użytkowanie bez jakiegokolwiek dyskomfortu. Posiadają one niezwykle wytrzymałą baterię, a także składany design, który sprawi, że podróżowanie ze słuchawkami będzie proste jak nigdy dotąd. Dzięki aktywnej redukcji szumów słuchawek Sudio Klar będziesz w stanie w pełni skupić się na wykonywanych czynnościach. Wygodna opaska oraz nauszniki są wykonane z wegańskiej skóry i pozwalają na długie użytkowanie bez jakiegokolwiek dyskomfortu. Posiadają one niezwykle wytrzymałą baterię, a także składany design, który sprawi, że podróżowanie ze słuchawkami będzie proste jak nigdy dotąd.


Słuchawki są dostępne w wersji białej i czarnej. 


Zobacz:
Dane techniczne słuchawek Klar:  

 
słuchawki-wyciszająceKompatybilność  Android, iOS

Czas Pracy Baterii  Do 30 godz.

Odporność na pot   Tak

MIKROFON  Tak

Zasięg 10 m

Wersja Bluetooth 4.1

Gwarancja  3 lata gwarancji przy rejestracji w Sudio Sphere

Asystent głosowy (Siri oraz Asystent Google) Tak

KODEK  SBCSłuchawki są wykonane z najwyższą starannością. Wszystkie części słuchawek, które się stykają z uszami i głową, są wykonane z miękkiej gąbeczki obszytej skórą wegańską. W wewnątrz słuchawki mamy zaznaczone, która słuchawka jest prawa, a która lewa. Ma to znaczenie, gdyż po prawej stronie mamy przyciski służące do włączania i przełączania urządzenia wg potrzeb. Zauszniki dobrze dopasowują się do uszu. Sprawdzą się także zimą dla tych, co nie lubią nosić czapki.  

Można w nich biegać, nie spadną. Pod warunkiem, że dobrze je założymy. Służą do tego metalowe regulowane ograniczniki, dzięki którym dopasujemy słuchawki do kształtu głowy. Słuchawki idealnie sprawdzają się do ćwiczeń. Jako że słuchawki są bezprzewodowe, to mogę sobie np. włączyć playlistę na YouTube, odłożyć telefon czy laptopa i ćwiczyć gdzie i jak się chce. Nie jestem uwiązana żadnym kabelkiem. Muzykę słychać bardzo dobrze, bez zakłóceń, w końcu słyszę dobrze muzykę, a nie wszystkie niepotrzebne odgłosy z zewnątrz. Mogę się skupić na ćwiczeniach. 

phones-klar-white

 
kod rabatowy Sudio 

Mam dla Was specjalny kod rabatowy:

Na hasło granivera15 dostaniecie rabat 15% zniżki na asortyment marki Sudio.

Sudio discount code

With the slogan granivera15 you will get a 15% discount on the Sudio brand assortment


Zobacz:


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!