Szczoteczka soniczna Vitammy

    Czy wiecie, że według badań GUS 4 mln Polaków nie myje zębów w ogóle, a 800 tysięcy nie ma swojej szczoteczki do zębów – przerażające – prawda? O tym, że ważne jest regularne mycie zębów, chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Właściwa profilaktyka pomoże nam w utrzymaniu zdrowia i super samopoczucia. Myślę, że warto wyjść z założenia – nie lecz - zapobiegaj! W dzisiejszym wpisie chciałabym zaprosić Was do świata witalności i zdrowia! Świata szczoteczek Vitammy.

rossmann-vitammy-opinieSzczoteczka soniczna Vitammy, z serii Symphony 


VITAMMY stworzyła produkty dla osób, które chcą czuć się dobrze i o siebie dbają. Min. bardzo wysokiej klasy szczoteczki soniczne dla dorosłych oraz dla dzieci. Marka ma bardzo bogatą ofertę i produkty dopasowane, tak aby sprostać najbardziej wymagającym potrzebom. Szczoteczka z serii SYMPHONY dostępna jest w trzech kolorach (biała, różowa, czarna). Zawartość opakowania: 1 szczoteczka, 1 główka, 1 ładowarka indukcyjna USB, 1 instrukcja obsługi.

Wiele osób używających słabych jakościowo szczoteczek sonicznych może błędnie twierdzić, że szczoteczki soniczne są przereklamowane. Nic bardziej mylnego. Badania udowodniły, że używanie szczoteczek sonicznych zapobiega paradontozie, próchnicy, grzybicy jamy ustnej i wielu innym chorobom jamy ustnej. Regularne szczotkowanie zębów szczoteczką soniczną przywraca zębom naturalną biel, redukuje nieprzyjemny zapach z ust oraz poprawia ogólny stan zdrowia dziąseł.vitammy-opinieSoniczna szczoteczka do zębów Vitammy Symphony w RossmannieTa szczoteczka jest ze mną już prawie miesiąc. To wystarczający czas, aby podzielić się z Wami moją opinią. Od razu mówię nie jest to moja pierwsza szczoteczka soniczna. Tak się składa, że wcześniej miałam już trzy inne szczoteczki soniczne. Mam więc porównanie. Szczoteczka Vitammy urzekła mnie swoim opływowym kształtem i komfortem użytkowania. Obudowa szczoteczki wygląda na bardzo luksusową. Używanie jest intuicyjne. Pomimo wysokiej mocy drgań (82000 drgań na minutę), szczoteczka jest cicha. Obudowa nie przenosi drgań na dłoń. 5 trybów szczotkowania i odliczanie 4 stref mycia dopasuje szczoteczkę do naszych wymagań i potrzeb.
 

Vitammy Symphony to pięć trybów szczotkowania dla różnych potrzeb higieny jamy ustnej:

  1. Clean - Czyste: czyste zęby każdego dnia,
  2. White - Biały: usuwa przebarwienia powierzchniowe,
  3. Polish – Perfekcyjne polerowanie: do gruntownego czyszczenia,
  4. Massage - Pielęgnacja dziąseł: delikatny masaż dziąseł,
  5. Sensitive - Wrażliwy: delikatne czyszczenie zębów i dziąseł.
Szczoteczka Vitammy, moja opinia 

Tryby przełączające przycisk. na obudowie szczoteczki. Mówiłam, że używanie jest intuicyjne.
Komfortowa i smukła główka została zaprojektowana by dokładnie i delikatnie myć zęby.
Producent twierdzi, że naładowana szczoteczka działa 45 dni, dzięki zastosowaniu unikatowej baterii
Szczoteczka jest u mnie prawie miesiąc i póki co nie było potrzeby jej ładowania. A używam jej przynajmniej dwa razy dziennie. Szczoteczkę ładować można przy pomocy dowolnych urządzeń zasilających USB i indukcyjnej ładowarki.


Ładowarka indukcyjna USB do zasilania w każdych warunkach. Do stosowania z sieciowymi ładowarkami USB, power- bankami i innymi. Szczoteczka jest wodoodporna (IPX7). Można zatem używać jej bez ograniczeń, czy to w wannie, czy to pod prysznicem. Odliczanie 4 stref mycia po 30 sekund - Pomocne dla nowych użytkowników może być odliczanie 30 sekund na każdą część jamy ustnej. Automatyczne wyłączanie po 2 minutach Szczoteczki soniczne Vitammy kupicie na stronie producenta Vitammy.pl i stacjonarnie m.in w drogerii Rossmann

Jakich szczoteczek obecnie używacie ? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!