Palette, Platinum blonde toner, Anti-Yellow spray, efekt na włosach

    Od kilkunastu lat rozjaśniam włosy. Ostatnio byłam u fryzjera w ubiegłym roku, jakoś tak w czerwcu. Mam już spory odrost, ale też i sporo siwych włosów, dlatego też to nie rzuca się tak w oczy. Niedawno w moje ręce wpadła odżywka Palette platinum blonde od marki Schwarzkopt. Postanowiłam ją od razu przetestować i odświeżyć wygląd moich włosów na całej długości. Naczytałam się sporo niepochlebnych recenzji  na temat tego tonera na Wizażu,  nie spodziewałam się zatem, że kosmetyk u mnie zadziała. A tutaj proszę efekt mnie mile zaskoczył,  zwłaszcza że nie jest to farba do włosów.  

palette-platinum-opinie


 Palette, Platinum blonde toner, Anti-Yellow spray, efekt na włosach rozjaśnianych

 

Jeżeli chodzi o plusy to toner nie barwi skóry rąk, można wiec spokojnie nie używać rękawiczek ochronnych w czasie nakładania. Sam kosmetyk ma niebieską poświatę. Kosmetyk dobrze się rozprowadza zarówno palcami, jak i za pomocą pędzelka do farbowania włosów. Przed przystąpieniem do nakładania tonera na włosy, umyłam najpierw dwukrotnie moje włosy szamponem, aby je dobrze oczyścić. Osuszyłam włosy na ręczniku. Dopiero na tak przygotowane włosy o zaczęłam nakładać toner.
  
Na moje długie do łopatek włosy zużyłam  3/4 opakowania. Zależało mi na tym, aby toner w pełni pokrył moje włosy.  Tak przygotowane włosy zawinęłam w woreczek foliowy, gdyż zapodziałam gdzieś mój czepek.  Podsuszyłam trochę suszarką do włosów. Następnie zawinęłam ręcznikiem i trzymałam na włosach około 15 min. Po tym czasie spłukałam włosy i od razu było czuć, że włosy są gładkie. Nałożyłam zwykłą odżywkę do włosów i spłukałam. Po odsączeniu włosów na ręczniku popsikałam włosy dla podbicia efektu odżywką w sprayu z tej samej serii. Następnie wysuszyłam włosy za pomocą suszarki. Efekt, jaki mi wyszedł możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej. Widać różnice gołym okiem.


Blonde-toner- spray-efekty-na-włosach
Kolaż zdjęć przed i po. Specjalnie nie retuszowałam tych zdjęć. Są one surowe. Prosto z aparatu. Tak, aby najrzetelniej było widać efekt. Przyznaje, że bardzo podoba się efekt, jaki uzyskałam. Moje włosy tak ładnie rozjaśniały.  Od razu widać różnicę przed i po. Podoba się mi, że nie ma fioletowej poświaty, która jest często po tego typu produktach. Najważniejsze jest jednak to, że widać efekt, a przypominam, że to nie jest farba do włosów.


Mokre włosy zaraz po zmyciu tonera 

 

Palette, Platinum blonde toner, sposób użycia 

Trzymać na włosach 10 minut. Następnie dokładnie spłukać. 

Palette, Platinum blonde spray anti-yellow color correction spray, sposób użycia 

Na  opakowaniu nie ma instrukcji jak używać. Dlatego ja spryskuje włosy na całej długości i suszę suszarką. Tak stosowany daje fajny efekt. 

Dla jakich włosów jest są kosmetyki Palette ?    

Według mnie toner platinum blonde idealnie nada się do odświeżenia koloru. Delikatnego zniwelowania żółtych pasemek. Toner sprawdzi się, gdy masz już rozjaśnione włosy, ale akurat nie masz na tyle pieniędzy, aby iść do fryzjera. Ten kosmetyk przyjdzie  Ci z pomocą. Sprawdzi, że Twoje włosy znów będą platynowe. Jeżeli jednak szukasz czegoś, co  diametralnie zmieni odcień Twoich włosów to nie jest produkt dla Ciebie. Widziałam w  tych negatywnych opiniach, że niektórzy oczekiwali, aby toner im rozjaśnił włosy. Przecież toner to nie jest farbą do włosów ani rozjaśniaczem (!).  Toner jak sama nazwa wskazuje służy do stonowania, schłodzenia koloru. 


  Farbujecie włosy ? Jaki macie teraz kolor na włosach ? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!