Poster Store, tania metamorfoza mieszkania w stylu skandynawskim

Plakaty Poster Store to detal, dzięki którym możemy stworzyć klimat mieszkania w stylu skandynawskim. To taka kropka nad i. Nie lubię pustych ścian. Od razu kojarzy mi się to ze szpitalem. Nie lubię też przesytu, każdego obrazu czy dodatku w innym stylu, bo to wygląda jak w muzeum. Nadmiar mnie przytłacza. Lubię mieć wszystko w jednym stylu. Cenie sobie prostotę stylu skandynawskiego. Lubię jasne pomieszczenia, dlatego że mam wadę wzroku i źle się czuje, gdy w pomieszczeniu jest za ciemno. Nic więc dziwnego, gdy padł pomysł remontu przedpokoju od razu pomyślałam o plakatach Poster Store jako uzupełnienie całości. 

 
Poster Store, tania metamorfoza mieszkania w stylu skandynawskim 

Plakat Girl in Paris Window

Dobrze dobrane grafiki na ścianę odmienią miejsce do niepoznania. Tak się stało z naszym przedpokojem. Gdy remont klatki schodowej zmusił nas do przymusowego remontu. Zdecydowaliśmy się od razu na zagospodarowanie pustej ściany, która jest zaraz za drzwiami. Mogliśmy powiesić tam po prostu kalendarz. Jednak ja wolałam coś bardziej eleganckiego, coś, co będzie wisieć przez lata i cieszyć oko. I tak mój wybór padł na czarnobiały fotoplakat na ścianę w wymiarze 70 × 100 Girl in Paris Window. Wymiar 70 × 100 o największy wymiar plakatu, jaki można kupić w Poster Store. Czarno biała grafika przedstawia sylwetkę młodej dziewczyny, która spogląda na Łuk Triumfalny w Paryżu. Plakat zajął mi całą ścianę i wygląda świetnie w połączeniu z innymi ciemnymi obrazami i półką z czarnym metalowym wykończeniem.  

Mała metamorfoza kuchni 

Przy okazji zamówiłam kilka plakatów do kuchni. Wybrałam takie, aby ocieplić trochę pomieszczenie. A plakaty Poster Store świetnie się do tego nadają. Do kuchni wybrałam grafiki w formacie A4 z pietruszką, zioła kuchenne i oraz plakat z przesłaniem motywacyjnym Together. Ten cytat motywacyjny sprawia, że w domu robi się jeszcze przytulniej. Wybrałam czarne ramki, gdyż akurat te wpadły mi najbardziej w oko. Czarny kolor pasuje do wszystkiego. Jeżeli chodzi o wybór ramek to na Posterstore mamy w czym wybierać. Są zwykle drewniane ramki w kolorze czarnym, białym i orzechowym oraz dębowe, a także metalowe srebrne, czarne, złote i miedziane. W ofercie sklepu znajdziemy również antyramy. Prawda, że jest duży wybór ? Miłośnik każdego stylu znajdzie tutaj coś dla siebie. 

cytaty-motywacyjne-po-angielsku


Dlaczego warto kupić plakaty Poster Store? 

Jakość, jakość i jeszcze raz jakość!


Poster Store nie jest tylko zwyczajnym sklepem internetowym. To także kopalnia pomysłów i inspiracji, jak zaprojektować swoje wnętrze zgodnie z marzeniami. Poster Store to proste i eleganckie plakaty, inspirowane stylem skandynawskim. Są to obrazy na lata. Na pewno nie jest to tandetna grafika z Chińskich marketów czy sklepów typu wszystko po 4 złote. Grafiki są wydrukowane za pomocą najwyższej jakości atramentu na papierze premium o gramaturze 200 g / m2. Produkty są sprzedawane w dobrych cenach, a dodatkowo przyjazne środowisku. Plakaty są tworzone na ekologicznym papierze w lokalnej, szwedzkiej drukarni.

Firma może poszczycić się certyfikatem FSC, matowym wykończeniem i gładką powierzchnią. Rezultatem produkcji jest solidny wydruk o niezrównanej jakości, który przetrwa próbę czasu. Drugim ważnym czynnikiem, dla którego warto kupić plakaty w Poster Store to olbrzymi wybór. Znajdziemy tutaj obrazki dla dzieci, obrazy do sypialni, plakaty na ścianę grafiki. Co wtorek firma prezentuje kolekcje nowych plakatów pod zmieniającym się tematem. Jest w czym wybierać. Na stronie można spędzić godziny w poszukiwaniu plakatów lub skorzystać z zakładki inspiracje. Gdzie z wielu gotowych inspiracji można wybrać coś dla siebie albo mieszać style. 

Kod rabatowy Poster Store 


Mam dla Was kod rabatowy, który będzie ważny od 3 sierpnia do 3 września do północy: granivera_35

Rabat obejmuje 35% zniżki na plakaty, nie wchodzą w to plakaty z kategorii Selection i ramki.


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!