Wiele hałasu o Ciebie, Samantha Young, recenzja

Samantha Young to autorka m.in. uwielbianej przeze mnie serii On Dublin Street. Niektórzy twierdzą, że jej debiut to jej najlepsza książka i z pewnością jest lepsza od słynnej trylogii 50 twarzy Greya. Z pewnością autorka ma świetny styl pisania i nie można jej odmówić talentu do pisania. Chyba nigdy nie znudzi mnie czytanie jej książek. Zauroczyła mnie do tego stopnia, że do tej pory przeczytałam większość książek sygnowanym jej nazwiskiem. W dzisiejszym wpisie chciałabym Wam przedstawić najnowszą książkę Samanthy Young, Wiele hałasu o Ciebie. 

Samantha Young, Wiele hałasu o Ciebie, recenzja 

 


A rzucić to wszystko i wyjechać na wakacje.  

Co robić, gdy brak perspektyw zawodowych ? Zycie uczuciowe to totalne fiasko, a planów na przyszłość  nie ma żadnych.  Co zrobi Evie ?  Gdy po dziesięciu latach pracy w pewnym wydawnictwie nie doczekała się upragnionego awansu, a chłopak poznany na Snapchacie wystawia ją do wiatru. Dochodzi do wniosku, że w Chicago nic ją już nie czeka. Rzuca wszystko i wyjeżdża na wakacje. Jej wybór padł na malownicze nadmorskie miasteczko na północy Anglii — Anster. To tutaj przez cztery miesiące będzie wypoczywać i pracować, prowadząc lokalną księgarnię — Much Ado about You. Idealna oaza spokoju. Już pierwszego dnia poznaje charyzmatycznego i zabójczo przystojnego farmera Roan'a. Tylko co ze ślubowaniem Evie: żadnych mężczyzn ?  Zwłaszcza że Roan jest tym mężczyzną, który uosabia wszystko to, co Evie unika… 


 


Wiele hałasu o Ciebie, Samanthy Young to urocza historia romantyczna. Historia, którą wciąga czytelnika od pierwszej strony. Fanki romansów nie będą rozczarowane. To lektura, która zagwarantuje Wam chwilę wzruszenia, ale i wywoła salwy śmiechu. To jest to, co najbardziej lubię w książkach. Zero nudy. Już po przeczytaniu kilka fragmentów wiedziałam, że książka mi się spodoba. Czyta się ją szybko. Czcionka jest wyraźna, przez co, gdy czytamy, nie męczymy swojego wzroku. To idealna historia do poczytania letnimi wieczorami. Polecam tę historię wszystkim romansoholiczkom ! 

  

Dziękuje wydawnictwu słowne za egzemplarz recenzencki. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!