BSWK, Gładki czarny skórzany pasek

Klasyczny, elegancki, stylowy i super gładki oraz dobrze dobrany i odpowiedni czarny skórzany pasek uzupełni każdy strój. Czy to będzie formalny strój, czy luźny weekendowy strój skórzany pasek to gwarancja wysokiej jakości, elegancji i świetnych parametrów wytrzymałościowych, a to ma duże znaczenie przy codziennym noszeniu. Nic dziwnego, że paski skórzane zdominowały rynek fashion! Gdy zdecydujemy się kupić pasek z dobrej jakości skóry, będzie nie tylko pięknie wyglądał, ale i posłuży nam na długie lata. A o to chodzi, jak coś kupić to raz a na lata. Na pewno z takiego prezentu ucieszy się nie jeden obdarowany mężczyzna.

męski-pasek-do-spodni

 

 BSWK, Gładki czarny skórzany pasek 


Czarny skórzany pasek BSWK został wyprodukowany w Danii. Do jego wykonania użyto najwyższej jakości włoską skórę. Pasek wykonano z jednej warstwy skóry, którą wygarbowano roślinnie. Metoda ta jest przyjazna dla środowiska. Garbowanie roślinne jest naturalnym sposobem przetwarzania skór zwierzęcych bez użycia szkodliwych substancji chemicznych. Dopełnieniem każdego paska jest oczywiście elegancka klamra, która tutaj wykonano z polerowanego metalu i jest w kolorze srebrnym. W razie, gdy zajdzie taka konieczność pasek można bez problemu skrócić za pomocą nożyczek i śrubokręta lub gdy nie będziemy chcieli skracać paska, można dorobić kilka dziurek.   
  
 

pomysł-na-prezent

Sprzączka w pasku jest w kolorze srebrnym i ma matowe wykończenie. Metal, z którego zrobiono klamrę, jest bez zawartości niklu. Pasek może więc nosić alergik uczulony na nikiel, bez obawy o reakcję alergiczną. Ja jako alergik uczulony na nikiel, bardzo zwracam uwagę, z czego wykonana jest klamra w pasku. Kilka razy zdarzyło mi się, że przy noszeniu paska z metalową klamrą, moja alergia była taka mocna, że zrobiły mi się wżery na skórze.  Z tego, co wyczytałam na stronie producenta, to klamry w paskach wykonano ze stopu cynku. 

Jeżeli chodzi, o jakość wykonania paska to jest on wykonany z najwyższą starannością. Na pasku nie ma żadnych skaz czy niedorobionych miejsc. Pasek jest miękki i elastyczny, przyjemnie skrzypi, jak i pachnie skórą. Na odwrotnej stronie paska znajdziemy nadruk z informacją o wymiarze paska w centymetrach, logo i kod producenta, miejsce produkcji oraz ważna informacja o tym, że sprzączka paska zrobiono z metalu bez stopu niklu.   

Pomysł na prezent, czarny skórzany pasek 


męski-czarny-pasek-do-spodniKlasyczny czarny skórzany pasek to dodatek, który każdy mężczyzna z klasą powinien mieć w swojej garderobie. Może się wydawać, że pasek do spodni to oklepany prezent. Jednak dobrej jakości pasek do spodni to zawsze mile widziany prezent. To bardzo dobry pomysł na prezent, czy to na gwiazdkę, czy to bez okazji. Warto jednak postawić na materiał, z jakiego jest wykonany pasek. Na pewno warto kupić jeden droższy model, a porządnie wykonany, tak aby wystarczył na kilka lat, niż kupić kilka pasków, które za chwilę popękają lub się porozrywają. Bardzo często taka oszczędność jest tylko pozorna, gdy kupimy tanie i złej jakości rzeczy, które szybko się zniszczą. W konsekwencji musimy kupić je ponownie. Dlatego, tak ważna jest jakość i materiał, z jakiego wykonany jest pasek.

Gdy już jakość paska mamy załatwioną, to teraz warto zastanowić się nad kolorem paska. Taki „must have” dla każdego mężczyzny to czarny, klasyczny gładki pasek ze skóry.  Czarny kolor pasuje do wszystkiego. Ja sama najczęściej wybieram dodatki w takim kolorze. Wiem, że czarny kolor będzie pasował do każdej stylizacji. Podobnie robię, wybierając dodatki dla męża, zwykle wybieram te w kolorze czarnym.  Innym kolorem, który bardzo często jest wybierany to brąz w różnych odcieniach. Ja sama rzadko wybieram ten kolor. Jakoś nie przepadam za brązowym. Mój maż podobnie. Może to dlatego, że gdy kupuje buty czy inne elementy swojej garderoby, to zwykle sam wybiera te w kolorze czarnym.  

Post powstał we współpracy ze sklepem internetowym Trendhim. Nie ma to wpływu na moją opinię. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!