Plakatowe inspiracje, Poster Store na Black Friday

Gdy pierwszy raz weszłam na stronę z plakatami Poster Store, to przepadłam. Zresztą pisałam o tym w moim pierwszym wpisie tutaj na blogu. Swoje pierwsze zamówienie robiłam w kilka godzin. A to wszystko przez to, że wybierałam i przybierałam, aż w końcu wybrałam, to co mi się najbardziej podobało. Nie sądziłam, że tyle plakatów tak pięknie będzie pasować do naszego mieszkania. Aż w końcu udało mi się wybrać co i jak. Po pierwszym zamówieniu w ulubionych zostało mi jeszcze sporo ładnych plakatów.  Tym razem zdecydowałam się na plakaty w nurcie jesiennym, trochę świątecznym i  w stylu minimalistycznym. Wzięłam też kilka ramek drewnianych. Właśnie wystartował Black Friday to chyba najlepszy okres, aby kupić prezenty dla najbliższych albo dla siebie od siebie.  Można także polować na okazję. Na Poster Store mamy nie tylko duży wybór plakatów, ale i ramek i do tego bardzo fajne zniżki. Na końcu tego wpisu mam dla Was bardzo kod rabatowy aż na 55% rabatu. 

 

posters-store-blackfriday-kod-rabatowy


 

Poster Store - plakatowe inspiracje do domu


Ostatnio mam fazę na jelonki. Plakaty z jelonkami świetnie się wpisują i w tematykę jesienną, jak i zimową, czy w świąteczną. Zamówiłam plakaty uniwersalne, aby wpisały mi się w klimat jesienny i w klimat świąteczny i zimowy. W tym roku, zwłaszcza teraz przed świętami, jest chyba jakaś moda na jelonki. Gdzie nie spojrzę na ofertę jakiegoś sklepu tam jelonek. 😅 Dlatego w moim zamówieniu nie mogło zabraknąć plakatów jelonków. A trzeba przyznać, że sklep ma piękne grafiki

Poza tym zdecydowałam się zamówić kilka plakatów dla syna. Przede wszystkim zamówiłam mu alfabet. Akurat jest teraz na etapie nauki literek i cyferek. Wiec taka praktyczna ściąga jest wskazana. Poza tym bardzo spodobał mu się króliczek w jesiennej odsłonie.  A  do kompletu zamówiłam mu mały plakat z mottem disnejowskiego filmu „Król Lew” - hatuna matata. Nie każdy wie, że to nie tylko cytat z filmu, ale i popularne powiedzenie. Powiedzenie pochodzi z języka Suahili i oznacza „nie martw się” lub „bez obaw”.

plakat-z-jeleniem

Poster Store opinia 


Zamówienie wysyłane jest ze Szwecji. Przyszło do mnie bardzo szybko, o ile dobrze pamiętam, to w przeciągu dwóch dni roboczych przyszło do mnie całe zamówienie. Jakość plakatów jak zawsze na najwyższym poziomie. Wszystko wydrukowane na papierze na niepowlekanym papierze premium o gramaturze 200 g z matowym wykończeniem. Wydruki można zawiesić nawet bez ramki. Jakość i reprodukcja obrazu stanowią klasę samą w sobie. 

Plakaty można powiesić w ramkach na ścianie. A gdy nie chcecie robić dziur, to możecie je przykleić do ściany za pomocą specjalnej taśmy. Mniejsze ramki A4 można powiesić na ścianie w pionie lub w poziomie, ale można równie dobrze postawić na półce. Gdyż z tyłu ramki jest nóżka do postawienia. Można postawić ramki w dowolnym miejscu w domu. 

Bardzo podoba mi się, że plakaty Poster Store są uniwersalne. Z łatwością można je dopasować do różnych stylów i do każdego wnętrza. Świetnie ożywią każde wnętrze.  Raz wybrane ramki można zostawić i później tylko podmieniać plakaty wg swojego uznania. Można dopasować do pory roku albo do świąt. To bardzo wygodne rozwiązanie.   

plakatowe-inspiracje-do-domu

Kod rabatowy Poster Store


Na koniec mam dla Was nowy kod rabatowy, który będzie ważny tylko przez 4 dni od 26 sierpnia do 30 listopada do północy


 
Rabat obejmuje -55% zniżki na plakaty, nie wchodzą w to plakaty z kategorii Selection i ramki.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!