ChitoneCare, pianka łagodząca z prowitaminą B5

Są takie produkty, które warto mieć zawsze w swoim domu. Z pewnością takim produktem jest pianka łagodząca podrażnienia. Pianka taka sprawdzi się do pielęgnacji twarzy i ciała. Sprawdzi się i dorosłych i u dzieci. Dzisiaj napisze kilka słów o piance łagodzącej podrażnienia od ChitonCare, którą znalazłam w pudełku Pure Beauty, Moon Flower.  Pianka Łagodząca podrażnienia z prowitaminą B5, ChitoneCare


Naturalna pianka łagodząca do twarzy i ciała o działaniu nawilżającym. Jest szczególnie polecana do pielęgnacji skóry przesuszonej i podrażnionej. Ukoi i nawilży naskórek. Główny składnik aktywny pianki chitozan tworzy na skórze warstwę ochronną, która ma działanie regeneracyjne i zabezpiecza skórę przed utratą wody. Chitozan znany jest m.in ze swojego działa antybakteryjnego. Kosmetyk został wzbogacony o prowitaminę B5. 


 
Pianka ChitoneCare - łatwość pielęgnacji podrażnionej skóry

Piankę łatwo się dozuje. Z dozownika wychodzi odpowiednia ilość białej pianki, która pod wpływem ciepła zmienia swoją konsystencję.  Staje się lejąca i otula skórę niczym dobrej jakości krem. Jest wydajna. Już niewielka jej ilość wystarczy, aby pokryć podrażnione miejsce. Po nałożeniu na skórę wystarczy delikatnie masować, aż do całkowitego wchłonięcia. Pianka wchłania się błyskawicznie, do zera. Po kilku ruchach nie ma po niej śladu. 


 

Sam kosmetyk nie podrażnia skóry, chłodzi delikatnie skórę. Kosmetyk genialnie się sprawdza. gdy mamy podrażnioną skórę. Ukoi i uspokoi wszelkie podrażnienia skóry i przyjemnie chłodzi. Sprawdzi się idealnie, gdy ukojenie potrzebne jest na już. Nakładając kosmetyk na skórę trzeba pamiętać o jednej zasadzie, aby przed nałożeniem pianki na skórę była ona dokładnie oczyszczona. 
Kod rabatowy: Gwiazdka  Merry Christmas to your skin  


Kod rabatowy GWIAZDKA da Wam -50% na świąteczne zakupy na stronie chitonecare.pl
Rabat jest ważny do 31 12 2021

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!