Rituals, Pianka pod prysznic w żelu z serii Ritual of Ayurveda

     Gdy tylko zobaczyłam tę piankę w boxie Pure Beauty wiedziałam, że na pewno stworzę recenzję. Z serią Ritual of Ayurveda miałam już wcześniej do czynienia, gdyż znalazłam kiedyś w kalendarzu adwentowym olejek z tej serii. Stąd już od razu wiedziałam, że pianka pachnie cudownie. A jej działanie również mnie nie zawiodło. Nie będzie zatem przesadą, że to była miłość od  pierwszego użycia  

 


Rituals, Luksusowa pielęgnacja Twojego ciała 


Rytuał Ayurwedy, zainspirowany odwieczną hinduską filozofią, przywraca wewnętrzną harmonię, aby obudzić Twoje naturalne piękno.  Przedłuż tę zmysłową i zapachową przyjemność kremem do ciała Ayurveda. Otul swoje ciało i umysł pysznym zapachem indyjskiej róży połączonym z odżywczymi właściwościami słodkiego migdała. Mam nieodparte wrażenie, że zapach zahacza trochę o męskie klimaty. 
Sama pianka poza zapachem ma boską konsystencję. Zupełnie inna niż chociażby pianki do mycia twarzy. To balsam, który zmienia się w puszystą piankę, dużo puszystej pianki! Pianka ma lepką konsystencję, która trzyma się blisko skóry, dopóki jej nie rozsmarujemy i nie spłuczemy wodą. Myję i dokładnie oczyszcza skórę, przy czym jej nie wysusza. Choć pianka nie jest oczywiście kosmetykiem stricte pielęgnacyjnym. Subtelny zapach kosmetyku pozostaje długo na skórze. 

 
Rituals - kod rabatowy 

Z kodem rabatowym ritualpurebeauty2021 dostaniecie 45 złotych rabatu przy zakupie dowolnych produktów Rituals za m.in 180 złotych. Kod jest ważny do 28 lutego. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!