Pixi, Vitamin C CapsuleCare

    Marka Pixi co jakiś czas zaskakuje nowościami. Tym razem są to kapsułki z witaminą C. Witamina C to jeden z moich ulubionych składników pielęgnacyjnych dla skóry. Ma działanie antyoksydacyjne, rozjaśnia, ożywia poszarzałą skórę i wyrównuje koloryt skóry.


Pixi Vitamin-C capsules


Vitamin C CapsuleCare

Ożywia poszarzałą skórę, rozjaśnia i wyrównuje jej koloryt, zapewniając jednocześnie działanie antyoksydacyjne. Aby zwiększyć skuteczność codziennej pielęgnacji skóry, wystarczy nałożyć na skórę po użyciu toniku lub wymieszać z codziennym kremem nawilżającym. Biodegradowalne wegańskie kapsułki zapewniają optymalną stabilność i świeżość serum.

  

Bardzo podoba mi się taka opcja małych kapsułek. Jest idealna do wzięcia ze sobą w podroż i tą małą i tą dłuższą. Sposób użycia jest banalny, wystarczy przekręcić i oderwać końcówkę kapsułki i nałożyć na czystą i oczyszczoną buzię.

Serum ma nietypową, jak dla serum konsystencje. Przypuszczam, że być może to dlatego, że jest w takim maleńkich kapsułkach. Dla mojej tłustej cery serum sprawdza się idealnie używane solo, bez żadnych kremów itp. Dlatego ja używam to serum na noc. 
Konsystencje serum określiłabym mianem lekko dziwnej, a to dlatego, że kapsułka po wyciśnięciu  przypomina  mi bardziej dobrej jakości krem do twarzy niż serum. Serum, jakie znałam do tej pory, było zwykle przezroczyste, lekkie i lejące. A kapsułki Pixi to zupełnie coś innego niż zwykłe serum.   


Kapsułki z witaminą C kupicie m.in w sieci perfumerii Sephora. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!