Moje nowości lutego - PIXI, Signature, SephoraBox, Trusted Cosmetics


Na początku lutego otrzymałam przesyłkę od sklepu BoutiqueCosmetics, a w nim produkty marki Signature. Signature to serce i dusza marki I Love Cosmetics. Całą zawartość przesyłki prezentowałam już wcześniej na moim Instagramie. W zapisanym relacjach na moim profilu na INSTAGRAMIE dalej możecie ją obejrzeć. 
Recenzje świecy Signature Vanila Milk świeca zapachowa w szkle i recenzje kosteczki z Balmi możecie już przeczytać na blogu. Lada dzień wrzucę kolejne recenzje. Niespodziewanie otrzymałam kolejna przesyłkę od Pixi Beauty. W przesyłce znalazłam dwie paletki cieni:

  • Natural Beauty
  • Reflex light

oraz trzy pędzelki zapakowane w urocze etui  Trzeba przyznać,że zawartość jest naprawdę wystrzałowa.


Przesyłka od portalu TRUSTEDCOSMETICS

Przesyłka od portalu TrustedCosmetics za aktywność na portalu. Jak zwykle w przesyłce znalazłam kilka fajnych nowości, które chętnie przetestuje. Jak chociażby osławiony już korektor marki Sensique, kule do kąpieli albo serum hialuronowe.

I Love Box- wersja Walentynkowa


Edycja Walentynkowa I LoveBox zapakowana w uroczy bladoróżowy kuferek. Część zawartości ( kolor pomadki Semilac jak i zapach) sama mogłam sobie wybrać co mnie bardzo cieszy :)SephoraBox luty 2019


No i rzutem na taśmę. Dodatek do moich zakupów w Sephora- lutowy SephoraBox. Akurat w dobrym momencie kupowałam prezent. Cała zawartość SephoraBox pokazywałam Wam w poprzednim poście : Zawartość SephoraBox luty 2019.

I to wszystkie moje nowości.

Znacie coś z moich nowości ? Jak Wasze nowości w lutym ? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!