I Love Cosmetics Mango Cheesecake- żel i płyn do kąpieli pod prysznic- pachnij pysznie, czuj się pysznie

    Dobry płyn do kąpieli to skarb. Dobry płyn do kąpieli charakteryzuje m.in  piękny zapach, który ukoi nasze zmysły w trakcie kąpieli. Dobry płyn do kąpieli to taki, który nie zrobi nam krzywdy. Dobry płyn do kąpieli to taki, dzięki któremu chce nam się kąpać, nawet po bardzo męczącym dniu. A jak w tej konkurencji  wypada I Love Cosmetics Mango Cheesecake- żel i płyn do kąpieli pod prysznic? 


zestaw świątecznyPojemność: 500 ml

Zapach: sernik z mango 


kilka słów od producenta: 

Każde opakowanie zawiera pięknie pachnący krem do kąpieli i pod prysznic oraz złuszczający Gąbkę Body Puff. Dostępny w 6 zapachach, które sprawią, że Twoja skóra stanie się pachnąca!
Żel do kąpieli 500ml +gąbka  Zestaw o zapachu mango cheesecake


Nie zawiera parabenów

Obietnica producenta jest bardzo zachęcająca - deklaruje nam dużo pachnących bąbelków, cudowne ekstrakty owocowe i apetyczny owocowy zapach. 

Opakowanie płynu wyróżnia niebanalna kolorowa grafika. Płyn zapakowany jest w uroczy kartonik na którym producent zachęca nas do zakupu. Urocze napisy zachęcają nas luksusowej kąpieli w mieszance naturalnych ekstraktów. Producent gwarantuje nam że po kąpieli nasz skóra będzie jedwabiście miękka i cudownie pachnąca.  W komplecie jest myjka w kolorze różowym.


Płyn do kąpieli zamknięty jest w butelce zamykanej na klik. Butelka jest dość pękata, przez co może być trochę nieporęczna dla tych co zamierzają używać płynu, jako żelu pod prysznic. Konsystencja jest gęsta i kremowa. A co za tym idzie płyn jest wydajny. Po kąpieli płyn faktycznie zostawia skórę miękką i cudownie pachnącą.  Płyn dzięki braku zawartości mydła i mieszańce naturalnych ekstraktów nie wysusza skóry i zostawia ją nawilżoną i odżywioną.


Jeżeli chodzi o zapach to pachnie przepięknie. Świeży owocowy zapach. Nie trąci w ogóle sztucznością. A aromat płynu nalanego do gorącej wody roznosi się po całej łazience i zachęca nas do kąpieli.


Sam zestaw jest idealnym pomysłem na prezent. Elegancki kartonik i myjka w zestawie. Praktyczny prezent dla tych, którzy nie wiedzą co kupić. Myślę,że prezent w takiej postaci ucieszyłby niejedną miłośniczkę pielęgnacji.

Płyn zakupicie na stronie BoutiqueCosmetics


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!