Skuteczna kuracja przeciwłupieżowa Healing od Catzy Poland

Łupież to jedna z tych moich przypadłości, która niestety bardzo często do mnie powraca. Sama próbowałam już sporo szamponów do włosów. Z większym lub mniejszym powodzeniem, z czego hitem było, gdy jeden z takowych szamponów wypłukał mi kolor farby z włosów... a łupież pozostał... To prawda to było lata temu, ale do tej pory mnie to zadziwia :) Jak szampony CATZY Healing pomogły mi w mojej walce z łupieżem ?


szampon do włosów łupież
Do testów otrzymałam dwa szampony:


  • wersja czerwona, czyli oryginalny szampon przeciwłupieżowy do każdego rodzaju włosów,
  • wersja zielona - ziołowy szampon przeciwłupieżowy do mycia włosów przetłuszczających się z łupieżem.Postanowiłam wypróbować obie wersje szamponów. Moje włosy są z natury mocno przetłuszczające. Więc zielony szampon stworzony jest jakby dla mnie.

skład szamponu przeciwłupieżowego


Na początek kilka słów od producenta:


Seria skutecznych szamponów przeciwłupieżowych zawierające 1% pirytionanu cynku, substancji o działaniu przeciwbakteryjnym i przeciwgrzybicznym. Oryginalny Healing przeznaczony jest do każdego rodzaju włosów a Healing Herbal (z kompleksem ziołowym) do włosów silnie przetłuszczających.Szampony są sprzedawane w kartonowych opakowaniach. Grafika jest wg mnie taka typowo apteczna. Konsystencja szamponów jest w miarę gęsta, kremowa o błękitnym zabarwieniu. Szampony pienią się średnio. Plączą włosy, a po zastosowaniu tych szamponów była konieczna odżywka. Inaczej miałam problem z rozczesywaniem. Szampony pachną o dziwo ładnie, jak na tego typu produkt, bowiem migdałowo.


Co do działania to szampony działają. Jednak trzeba uważać, aby nie przesadzić.
Producent zachęca na opakowaniu do codziennego używania. Ja sama na początku zaczęłam tak je używać. Jednak po kilku użyciach pod rząd, zaczęła mnie piec skóra głowy. Łupież zniknął, ale została podrażniona skóra głowy... Widocznie miałam łagodną formę łupieżu. Według mnie szampon dla niektórych może być za mocny. Dlatego sugeruje aby szampon używać ostrożnie. Aby nie zrobić sobie krzywdy. Ja w porę zdążyłam odstawić. Szampony Catzy Healing kupicie w aptekach zarówno tych stacjonarnych, jak i online. Ceny zaczynają się już od około 14 złotych za sztukę.
Mieliście może problem z łupieżem ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!