LOOKFANTASTIC kwiecień 2019 / RAW BEAUTYNowe kwietniowe pudełko od Lookfantastic zawitało do mnie w piątek. Tym razem hasłem przewodnim pudełka jest Surowe Piękno - Raw Beauty. Te edycja boxu skupia się na produktach organicznych, naturalnych i botanicznych. W tym stylu zachowana jest także grafika pudełka, która jest minimalistyczna.  Brązowe pudełko przypominające takie  zwykłe ekologiczne  pudełka do pakowania, ozdobione tylko srebrnym napisem Lookfantastic. Nie przedłużając zapraszam Was do wspólnego przejrzenia zawartości najnowszego pudelka.

LOOKFANTASTIC RAW BEAUTYW pudełku jak zwykle znalazłam angielskie wydanie Elle i ulotkę z zawartością pudełka.


  • Pomadka BellaPierre 

kolor LS002 ENVY 
wartość 16 £

Moja pierwsza pomadka mineralna. Poza pudrami mineralnymi nie miałam jeszcze styczności z pomadką w tej formie. Jestem bardzo jej ciekawa i gdyby nie to, że chce zrobić ładne zdjęcia na przyszłość do wpisu już bym jej użyła. 

  • Grow Gorgeous wcierka do skóry głowy 

wartość: 6 £

pojemność 60 ml  Wcierka do skóry głowy. Używamy dwojako albo nakładamy na skórę głowy i trzymamy 10 minut na skórze głowy albo godzinę pod czepkiem.
  • Sól do kąpieli marki AVAHA

250 g

wartość: 7 £Marka Izraelska, która specjalizuje się produkcji kosmetyków, które zawierają dobrodziejstwa pochodzące z morza martwego. Sól bogata jest w wiele minerałów. Producent zaleca się w niej kąpać od 20 minut.


  • Balanceme Serum z Vitaminą C 

pojemność 7 ml

wartość 11 £


98% składników tego serum jest pochodzenia naturalnego. Serum to uwielbiam , a serum które ma mi pomóc walczyć z przebarwieniami to dla mnie absolutny must have, Tego jestem podwójnie ciekawa zwłaszcza za dobry skład.  • EH Emma Hardie krem nawilżający 

15 ml
wartość 13,50 £używać rano i wieczorem dla wygładzenia i rozświetlenia skóry.

  • Naobay 

maska do twarzy.

wartośćHiszpańska marka. Produkt posiada certyfikat ecocert. Maska ma mieć właściwości odżywcze, nawilżające i zmiękczające dla naszej skóry. Zostawiamy ją na skórze około 7 minut.
I tak prezentuje się zawartość kwietniowego pudełka. Znacie może coś ? 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!