Zawartość I LOVE BOX MARZEC 2019

Wczoraj trafiło do mnie pudełko I LOVE BOX edycja marzec 2019. Tym razem jest to wersja standardowa  w cenie 69,99. W pudełku znalazłam cztery pełnowymiarowe produktów.  I jakoś tak się złożyło, że produktami, które znalazłam w tym pudełku mam po raz pierwszy do czynienia. Co mnie oczywiście bardzo cieszy, bo lubię testować nowości :) Zapraszam do wspólnego przejrzenia zawartości :) 
Tak jak wspominałam na początku w pudełku znalazłam cztery pełnowymiarowe produkty i jedna próbkę.


Duet do konturowania marki MAKEUP FACTORY 

LIGHT COFFE 07Nowość na naszym rynku. Produkty tej marki są dostępne w perfumerii Douglas. Bronzer przypomina mi odcieniem słynny bronzer z Kobo Sahara Sand. Co jak dla mnie jest wręcz niesamowite. Pianka do mycia twarzy SWISSPURE

Jako fanka pianek do oczyszczania twarzy cieszę się,że będę miała okazje przetestować kolejną piankę. Jest to pianka na bazie produktów roślinnych z rejonu Alp. 


Płatki pod oczy marki IVY


Coś co mnie ciekawiło od dłuższego czasu, czyli płatki pod oczy . Są to płatki na oczy rozgrzewające, Zakłada się je na oczy jak opaskę.  Jutro będą pierwsze testy, bo dzisiaj obawiam się zasnę z tymi płatkami :) Płatki te kupicie w drogerii VICA 
BALMI Balsam do ust

O Balmi w wersji Cherry pisałam już na blogu, Teraz otrzymałam w wersji.malinowej.
Sama używam ten balsam cały czas od kilku tygodni. Nawet udało mi się go nie zgubić. Skład to masło Shea, oleje jojoba i witamina E. Balsam Balmi jest dostępny na stronie BoutiqueCosmetics.


Peeling kawowy BODY BOOM original

30 g 
Jak określa sam producent na opakowaniu zrobione z miłości w Polsce.  Uwielbiam peelingi kawowe. Więc z miłą chęcią wypróbuje i ten. Peeling kupicie  na oficjalnej stronie BodyBoom.Jak Wam podoba się zawartość marcowego boxa? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © granivera.com , Blogger