SPHYNX przenośna maszynka do golenia

A gdyby tak wymyślić taką maszynkę do golenia, którą można zabrać ze sobą wszędzie, do pracy?  Baru czy do restauracji, a nawet do bagażu podróżnego na podkład samolotu ? Jak zabrać maszynkę do golenia ze sobą do samolotu w czasach, gdy każdy bagaż podręczny na lotnisku jest skanowany w obawie przed terroryzmem ? A gdybym Wam jeszcze powiedziała, że taka maszynka zawiera w zestawie wodę i mydło w zestawie ? Taki mały cud powstał i od niedawna jest dostępny w perfumerii SEPHORA. Mowa tutaj o:

SPHYNX przenośnej maszynce do golenia


Dzięki temu gadżetowi możecie się przekonać, że golenie nie musi się ograniczać tylko do prysznica. All-in-One Portable Razor
SPHYNX przenośna maszynka do golenia


Od producenta słów kilka :
Sphynx stworzył kompleksowe rozwiązanie dla gładkich nóg, wymyślając pierwszą na świecie maszynkę do golenia, którą możesz mieć zawsze przy sobie. Chcesz zrobić szybkie poprawki? Nie ma problemu! Bez względu na to, gdzie jesteś - na szczycie góry, na pięknej plaży, w samochodzie lub w samolocie - możesz mieć jedwabiście gładkie nogi!


Każda maszynka do golenia zawiera: atomizer wody, mydło do golenia i dwa ostrza. Używanie maszynki do golenia nigdy nie było łatwiejsze. Wystarczy obrócić środkowy przycisk, aby spryskać skórę wodą, następnie nałożyć mydło i golić się!

Maszynka do golenia Sphynx jest dyskretna i kompaktowa, co oznacza, że możesz ją wrzucić do torebki, torby sportowej lub walizki. A ponieważ możesz ją nosić ze sobą, gdziekolwiek jesteś, oznacza to, że zawsze będziesz przygotowana na niespodziewane sytuacje!

All-in-One Portable RazorCzym różni się maszynka SPHYNX od tradycyjnej maszynki do golenia? 


Maszynka  ma   9 cm średnicy. Mieści się zatem w dłoni.  Do mnie trafił kolor Fleur Bleue, czyli niebieski.


All-in-One Portable Razor

Ostrza nie mają w sobie niklu. Co dla mnie jako alergika, jest bardzo ważne. SPHYNX nie jest maszynką typową do golenia, służy ona bowiem do poprawek. W razie "W" mamy przy sobie wszystko co potrzebujemy:

  • butelkę z rozpylaczem,
  •  pasek mydła
  • i maszynkęSposób użycia:


Wystarczy przekręcić kółko w środku  i po kolei używamy najpierw rozpylacza, potem mydła, a na końcu golimy się maszynką. Proste prawda :) Sam rozpylacz jest pusty. Więc trzeba go napełnić. W tym celu wyciągamy rozpylacz i napełniamy  wodą, Ja sama na początku nie widziałam jak go wyciągnąć. Okazało się to banalnie proste. Wystarczyło tylko pociągnąć rozpylacz do góry :)
Co zawiera zestaw SPHYNX ? 


pojemnik z wodą, 
mydełko
2 maszynki do golenia

jak wygląda w środku razor

jak wygląda w środku jak wygląda psikadełko mydło razor

jak wygląda w środku jak wygląda psikadełko mydło  maszynka razorPowiem szczerze, gdy po raz pierwszy usłyszałam o maszynce SPHYNX przypomniał mi się od razu serial Jak poznałem Waszą matkę. Jak Robin na randce, nagle musi ogolić nogi. I te całe późniejsze kombinowanie ze zdobyciem maszynki i innych akcesoriów... Gdyby miała ze sobą SPHYNX nie byłoby problemu :)


Uniwersalna maszynka do golenia SPHYNX jest dostępna w perfumerii SEPHORA w trzech kolorach:

  • La Vie en Rose, 
  • Fleur Bleue
  • Violet Discret.
Na Stronie producenta SPHYNX znajdziecie maszynki jeszcze w kolorze czarnym i złotym.
All-in-One Portable RazorCo sądzicie o tego typu gadżetach ? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!