Be Beauty care, aloesowy żel pod prysznic, aloes kokos i aloes melon

Jakoś w maju ubiegłego roku w Biedronce pojawiły się  żele aloesowe, które z miejsca stały się hitem.  A teraz rodzinka aloesowej linii kosmetyków Be Beauty w Biedronce, została właśnie poszerzona o dwa nowe kosmetyki. Są to żele pod prysznic w dwóch wariantach zapachowych: aloes- kokos i aloes - melon. Opakowania żeli podobnie jak inne kosmetyki z tej serii, mają kształt liścia aloesu. Jednak, już same opakowania mają tym inny kolor. Wersja aloes - melon jest żółta, a aloes- kokos- niebieska.  To bardzo dobrze, bo z rozpędu nie pomylimy się chociażby pod prysznicem. 


biedronka-żel-pod prysznic-opinie

Be Beauty care, aloesowy żel pod prysznic, aloes kokos i aloes melon


Jest to linia wegańska zawiera  97% składników pochodzenia naturalnego. Aloes, który został użyty w kosmetykach pochodzi z organicznych plantacji aloesu w Meksyku. Dodatkowo skład został wzbogacony o allantoinę i o d-panthenol. Powyższe składniki mają odpowiadać za przyjemne odczucie nawilżonej skóry. 

Co do różnicy pomiędzy jednym a drugim żelem, to wersja aloes -kokos jest to wersja odżywcza, gdyż Zawarty w składzie naturalny ekstrakt z kokosa odżywa skórę, a delikatne składniki myjące oczyszczają ją, pozostawiając świeżą i w dobrej kondycji. A wersja aloes -melon jest to wersja nawilżająca. Zawarty w składzie naturalny ekstrakt z kokosa nawilża skórę, a delikatne składniki myjące oczyszczają ją, pozostawiając świeżą i w dobrej kondycji.  

  


nowe-żele-aloesowe-z-biedronki-opinie

Co do samego zapachu to wersja aloes - melon bardziej mi się podoba, Ma delikatny, przyjemnie słodki aromat. Natomiast wersja aloes kokos pachnie podobnie, jak żel aloesowy z tej serii. Konsystencja żeli pod prysznic to wypisz wymaluj, konsystencja żelu aloesowego .Z tą różnicą, że żele pod prysznic się pienią. 

 

Ciekawostki:

Produkt posiada certyfikat Fundacji Międzynarodowy Ruch  na Rzecz Zwierząt -Viva!

skład kosmetyku  nie zawiera microplastiku

Vegan Friendly - bez surowców pochodzenia zwierzęcego 

Dostępność sklepy sieci Biedronka. Cena 7.99 za opakowanie 210 ml. 

Znacie już nowe żele z Biedronki ? Co o nich sądzicie ? Kupujecie kosmetyki w Biedronce ? Zobacz:

 toaletka z biedronki czy warto kupić

be beauty kojący żel aloesowy 99

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!