Grande Cosmetics, serum do brwi, GrandeBROW Brow Enhancing Serum

Kilka dni temu otrzymałam od marki Grand Cosmetics serum do brwi. To rewolucyjne serum do brwi wzbogacone w zestaw witamin, antyoksydantów i aminokwasów, które sprawiają, że brwi stają się grubsze i bardziej gęste już po 6-8 tygodniach, a pełna poprawa stanu brwi jest widoczna po 4 miesiącach. Serum ma być idealne do przerzedzonych, cienkich, krótkich i nadmiernie wydepilowanych brwi. Jest to dla mnie pierwsze spotkanie z tą marką. Bardzo podoba mi się śliczne opakowanie. Już teraz mogę powiedzieć, że bardzo podoba mi się konsystencja i łatwość, z jaką serum nakłada się na brwi. 

serum-do-brwi-grande-cosmetics-opinie-efekty
Grand Cosmetics, serum do brwi, GrandeBROW Brow Enhancing Serum 


Kluczowe zalety serum:
  • Pomaga uzyskać naturalnie wydłużone i bardziej gęste brwi
  • Rewitalizuje włoski i nadaje im zdrowszy wygląd
  • Przetestowane dermatologicznie
  • Kuracja serum ma wystarczyć na 4 miesiące
  • Nietestowane na zwierzętach
  • Bez parabenów
serum-grande-cosmetics-jak-wygląda-w-środku


Serum zauroczyło mnie swoim opakowaniem. Jest niezwykle eleganckie i wygląda solidnie. Z pewnością nie rozwali się po kilku użyciach. Opakowanie serum jest zafoliowane i to tak dokładnie, że na pierwszy rzut oka tego nie widać. Jakie było moje zdziwienie, gdy probowałam otworzyć serum, a tutaj się nie da. Dopiero gdy się przyjrzałam bliżej, zauważyłam folię. Sam kosmetyk jest przezroczysty, a aplikuje się go na brwi za pomocą wygodnego aplikatora w formie cieniutkiego pędzelka. 


Serum do brwi Grand Cosmetics, moje oczekiwania


Moje brwi są z natury gęste. Ach jak dobrze, że kiedyś nie uległam modzie na skubanie swoich brwi, tak aby były cienkie i nienaturalne. Nie wiem, w jakim stanie miałabym teraz brwi, o ile w ogóle bym je miała. Mam jednak kilka miejsc w brwiach, które warto posmarować serum, aby zlikwidować lekkie prześwity. Prześwity robią mi się po depilacji brwi, gdy usuwam za długie włoski. I to właśnie to ma być mój sposób na perfekcyjne brwi. Na efekty i moją opinię trzeba będzie trochę poczekać, tak aż efekty będą już dobrze widoczne. 

grande-cosmetics-serum-do-brwi-opinia-efektyKosmetyki marki Grand Cosmetics kupicie w sieci perfumerii Sephora. 


Jesteście zadowolone ze swoich brwi ? Jak dbacie o swoje brwi ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz. W miarę możliwości staram się każdego z was odwiedzić.
Proszę o niezostawianie linków do swoich stron. znajdę cię i bez tego!